دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع تعویض پنجره در شهر اصفهان و استان اصفهان

فروشندگان و مجریان در اصفهان

  • طراحی،تولید وفروش انواع دروپنجره UPVC وآلومینیوم. بازسازی انواع دروپنجره های قدیمی باپنجره های UPVC بدون تخریب. تولید وفروش انواع توری های پلیسه ای. شیشه های چاپ دار.
    آدرس: خیابان صمدیه
  • فروش و اجراء انواع درب و پنجره دوجداره Upvc و آلومینیومی،توری های نانو،توری های پلیسه و اختصاصی،تعویض درب و پنجره های قدیمی بدون تخریب اصفان و سایر نقاط کشور بهترین کیفیت ، مناسبترین قیمت
    آدرس: خیابان توحید
  • طراحی، تولید، فروش و نصب انواع درب و پنجره Upvc انجام کلیه خدمات درب و پنجره Upvc شامل: تعویض درب و پنجره های قدیمی و فرسوده رگلاژ و رفع عیب انواع درب و پنجره تعمیر و تعویض شیشه های دو جداره
    آدرس: پل تمدن

راهنمای انتخاب و خرید انواع تعویض پنجره در شهر اصفهان و استان اصفهان

پنجره ها محصولاتی هستند که علاوه بر تاثیرشان در فضای داخلی خانه بر نمای بیرونی هم اثر قابل توجهی دارند. به همین دلیل انتخاب پنجره مناسب همواره در ساختمان سازی اهمیت دارد. اما انتخاب پنجره مناسب فقط به زمان ساخت محدود نمی شود. راه های بازسازی خانه های قدیمی متفاوت است که هر کسی متناسب با بودجه ای که دارد یکی از آن ها را انتخاب می کند. اگر مشغول ساختن خانه هستید پس می توانید به راحتی از بین انواع مختلف پنجره های دو جداره و سه جداره جدید مدل مد نظرتان را انتخاب و اجرا کنید. اما اگر تصمیم دارید پنجره های خانه قدیمی تان را تعویض کنید در این صورت به دلیل وجود قاب و هم چنین ابعاد پنجره های قدیمی محدودیت هایی دارید که باید به آن ها توجه کنید.

پنجره ها از جمله محصولاتی هستند که بین انواع قدیمی آن ها با انواع و مدل های جدید تفاوت زیادی وجود دارد. این تفاوت ها هم در عملکرد است و هم در زیبایی. یکی از راه های بازسازی خانه های قدیمی که به صرف هزینه ای نسبتا کم نیاز دارد و نتیجه خیلی خوبی هم خواهد داشت تعویض پنجره ها و خریدن پنجره های جدید است. استفاده از پنجره های جدید تا اندازه زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری خواهد کرد.

اگر تصمیم به استفاده از پنجره را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف پنجره در شهر اصفهان پنجره با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در اصفهان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید پنجره در اصفهان، استان اصفهان.

نکاتی که هنگام انتخاب پنجره باید در نظر داشته باشید

نکته ای که اهمیت زیادی دارد اما گاه مورد توجه قرار نمی گیرد توجه به برچسب ENERGY STAR است. و هم چنین رتبه بندی در برچسب عملکرد انرژی از شورای ملی رتبه بندی Fenestration (NFRC) که باید حتما به آن دقت کنید. این عوامل بر کارایی پنجره تاثیر خواهند داشت که باید در کنار زیبایی و عوامل دیگر آن ها را هم در نظر داشت. می توان به کمک این اطلاعات میزان اتلاف انرژی را هم متوجه شد.

از همان ابتدا تعداد لنگه هایی که ثابت هستند و آن هایی که تا می شوند را مشخص کنید. مهم است که پنجره به چه سمتی باز می ود و این میزان بازشدگی تا چه اندازه است. مسلما باید مانعی سر راه آن وجود نداشته باشد. پس حتما به این نکته دقت کنید تا بعدا با دردسر مواجه نشوید. حواس تان باشد که رنگ پانل پنجره را هماهنگ با رنگ نمای ساختمان تان انتخاب کنید تا هارمونی حفظ شود. این موضوع بایستی در انتخاب رنگ شیشه هم رعایت شود. نوع دستگیره ها هم اگرچه سلیقه ای است اما به مدل پنجره ای که انتخاب کرده اید و جنس و رنگ آن بستگی دارد.

ساختمان هایی هستند که ارتفاع زیاد دارند. شیشه هایی که برای پنجره های واحدهای بالای ساختمان استفاده می شوند معمولا در دسترس نیستند و تعویض آن ها به آسانی امکان پذیر نمی باشد. لذا باید شیشه این پنجره ها از مدل های مرغوب تر باشد که دیرتر با مشکل مواجه شوند و نیاز به تعویض داشته باشند.

توجه داشته باشید که روی پنجره حتما برچسب های ENERGY STAR و NFRC وجود داشته باشد. اگر ضریب افزایش گرمای خورشیدی (SHGC) و هم چنین U-FACTOR هر دو کم باشند در این صورت در فصل های سرد و گرم سال بیش ترین میزان انرژی را صرفه جویی خواهید کرد.

نحوه خرید پنجره به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان پنجره در اصفهان درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب پنجره" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع پنجره با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان، شهر اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در اصفهان چه نوعی پنجره و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع پنجره را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر اصفهان انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون