دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

رنگ نانو عایق چیست ؟

logo
Sakhtemoon
رنگ نانو عایق چیست ؟

نانو عایق جدیدترین عایق حرارتی تولید شده در جهان است که با استفاده از فناوری نانو تولید می شود و دارای کمترین میزان انتقال حرارت در میان تمام عایق های موجود است. این عایق حفاظ مناسبی جهت جلوگیری از انتقال هر سه نوع گرما، شامل تشعشع، جابجایی و همرفتی می باشد.


یکی از ویژگی های نانوعایق ها که آن ها را از سایر عایق ها متمایز می کند، این است که می توان از آن ها به راحتی در ساختمان های در دست بهره برداری نیز استفاده نمود، بدون آنکه  تغییری  در ظاهر ساختمان ایجاد شود. این محصول، مایع است که امکان استفاده از آن را توسط هر نوع وسیله رنگ آمیزی فراهم می کند. نانو عایق تنها عایقی است که می توان از آن به صورت رنگ بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی توسط پیستوله، برس و رول های نقاشی استفاده کرد. لذا با صرف هزینه کم و بدون هیچ گونه تغییری در فضای ساختمان می توان از اتلاف انرژی جلوگیری نمود.
این عایق به عنوان جدیدترین عایق حرارتی تولید شده در جهان با خاصیت چسبندگی بالا امکان پوشش تمام سطوح را فراهم نموده و باعث جلوگیری از خوردگی زیر آن می شود. لذا استفاده از آن برای لوله های گاز و آب مناسب است.
این عایق انواع مختلفی دارد که نوع GP آن برای سطوح غیر فلزی و نوع PT آن برای پوشاندن سطح فلزات به کار می رود. این محصول در عایق کاری فضاهای مسکونی، تجاری، مخازن، لوله های انتقال نفت و گاز و صنعت کشتی سازی کاربرد دارد.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای