دسته بندی ها

میز اداری

فروشندگان و مجریان میز اداری

  • کارگاه نجاری توحیدی با بیش از 40 سال سابقه نجاری با مدیریت استاد منصور توحیدی آماده قبول سفارشات شما در زمینه درب منزل-اتاق-ویترین-کابینت-کمد میباشد.
    آدرس: کل تهران

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل میز اداری

میز اداری

مبلمان اداری یکی از عوامل محیطی است که در یک مجموعه اداری تاثیر گذار است. یکی از بخش های مورد توجه در مبلمان اداری، انتخاب میز اداری می باشد. راحتی و کیفیت را موقع خرید میزهای اداری باید در نظر گرفت و میز اداری را بر اساس نوع فعالیت انتخاب میکنند.
میز های اداری دارای انواع مختلفی هستند از جمله میز مدیریتی، میز کارمندی، میز کنفرانس، میز کار گروهی.
میز مدیریتی : رسمی ترین مبلمان در یک فضای کاری، به مبلمان مدیریتی اختصاص داده می شود. به علت حجم کاری بیشتر یک مدیر، میز های مدیریتی میز های بزرگی هستند و باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. برای این میزها نه تنها باید راحتی و کیفیت میز را در نظر گرفت بلکه باید به مراجع کنندگان و کارمندان حس تشخص و تصویر تاثیر گذار از مدیریت را نیز القا می کند.
میز کارمندی : برای انتخاب یک میز کار مناسب کارمندان، باید وسائلی که فرد با آن سرو کار دارد را در نظر گرفت، چرا که برای هر نوع فعالیت اداری به میز کاری خاصی نیاز است. تا کارمند بتواند در پشت میز خود آرامش داشته باشد و چون ساعات طولانی ممکن است پشت این میز باشد باید از استاندارد هایی مثل ارتفاع و ... برخوردار باشد.
میز کنفرانس : بیشتر جلسه های کاری در روی آن انجام می شود. راحتی کامل را برای افرادی که از آنها استفاده می کنند محیا سازد ممکن است ساعت ها افراد برای جلسات طولانی حضور یابند و این میز ها را به صورت استاندارد می سازند، چون برای فرد و کاربر خاصی ساخته نشده است.
میز کار گروهی: مجموعه ای از میزها هستند که برای کار چند کارمند طراحی شده است و در شرکت هایی استفاده می شود که کارمندان زیادی دارند و فضای کاری آنها محدود است. اگر اصولی و درست این میزها طراحی شوند، چون کارمند متعددی کنار هم هستند علاوه بر راحتی از بروز مزاحمت و اختلال در کار جلوگیری میکند و برای هر کدام فضای نیمه خصوصی ایجاد می شود.
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره میز اداری