دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر تهران و استان تهران

فروشندگان و مجریان در تهران

راهنمای انتخاب و خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر تهران و استان تهران

این روزها در خانواده ها بیش تر از گذشته به مسائل بهداشتی توجه می شود. همین موضوع موجب شده است اسباب فراهم آوردن این بهداشت هم در بین مردم طرفداران بیش تری پیدا کند. آب آشامیدنی از موارد مهمی است که هر گونه آلودگی در آن موجب بروز بیماری های خطرناکی می شود پس عجیب نیست که افراد در سال های اخیر به فکر تصفیه آب های آشامیدنی و قابل شرب خانه های شان افتاده اند. دستگاه های تصفیه آب خانگی برای پاسخگویی به این نیاز طراحی و به بازار عرضه شده اند. این دستگاه ها به آسانی در خانه نصب می شوند و افراد را از خریدن آب های معدنی برای نوشیدن بی نیاز می کنند.

اگر تصمیم به استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر تهران دستگاه تصفیه آب خانگی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران، استان تهران

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کدامند؟

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی به این صورت است که با از بین بردن میکروب ها، نمک اضافی و سایر ذرات معلق، آب را برای نوشیدن آماده می کند. برخی املاح و مواد معدنی که در آب وجود دارد برای بدن نیاز است و باید در آب بماند لذا انتخاب درست دستگاه تصفیه آب با عملکرد صحیح اهمیت دارد. در ادامه به بررسی چند تا از بهترین دستگاه های تصفیه آبی که در خانه وجود دارد می پردازیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی Spring Well

این دستگاه ظرفیت زیادی در حدود یک میلیون گالن دارد و همه باکتری ها و مواد شیمیایی مضر و البته فلزات سنگین آب را از بین می برد. اما محدودیت های آن عبارتند از عدم داشتن فیلتر جایگزین و البته با توجه به اندازه ای که دارد برای فضاهای آپارتمانی مناسب نخواهد بود.

دستگاه تصفیه آب خانگی HMF2SMGCC

هر ذره ای که بزرگ تر از یک میکرون باشد به وسیله فیلتر این دستگاه از آب خارج می شود. و همین داشتن فیلتر قوی از مزیت های دستگاه به حساب می آید که موجب می شود بسیاری از آلاینده ها و مواد شیمیایی و رسوبات از آب جدا شوند.

دستگاه تصفیه آب خانگی HMF3SDGFEC

یکی از انواع مدل های پر طرفدار در بازار دستگاه های تصفیه آب خانگی به حساب می آید. با توجه به قیمتی هم که دارد استفاده از این دستگاه مقرون به صرفه است. فیلتر این دستگاه قادر به جداسازی ذرات بزرگ تر از یک میکرون از آب است.

دستگاه تصفیه آب خانگی iSpring WGB32B

با استفاده از این دستگاه می توان ذرات بزرگ تر از 5 میکرون را از آب خارج کرد و به این ترتیب حدود 95 درصد آلودگی های موجود و سایر مواد شیمیایی در آب را از بین برد.

دستگاه تصفیه آب خانگی 3M Aqua-Pure

این دستگاه را به سرعت زیاد آن می شناسند. به این دلیل که این دستگاه قادر است 20 گالن آب تصفیه شده را در هر دقیقه تحویل دهد. اگر هدف شما استفاده هم زمان از تعدادی شیر آلات زیاد است این دستگاه مناسب است چون باعث می شود که فشار آب برای مصرف افت نکند.

دستگاه تصفیه آب خانگی  WH-LD Premier House

این دستگاه تصفیه آب خانگی که از جنس استیل است، نصبی آسان و راحت دارد و در برابر کارایی و عملکرد آن دارای قیمتی مقرون به صرفه هم می باشد. همین ویژگی این مدل را به محبوب ترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی تبدیل کرده است.

نحوه خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی دستگاه تصفیه آب خانگی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون