دسته بندی ها

دستگاه DVR ضبط تصویر دوربین مداربسته

فروشندگان و مجریان دستگاه DVR ضبط تصویر دوربین مداربسته

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل دستگاه dvr

دستگاه DVR

DVR دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته است یا به عبارت دیگر رکوردر دوربین مداربسته برای دوربین های مداربسته آنالوگ می باشند. دوربین های مداربسته آنالوگ به دستگاه DVR متصل می شوند و از طریق این دستگاه ضبط، پخش و انتقال تصویر دوربین مداربسته ممکن خواهد بود.

وظیفه دستگاه DVR :
- ضبط تصاویر دوربین های مداربسته: با دستگاه DVR تصاویر دوربین مداربسته را توسط هارد دیسک ضبط و مجددا بازبینی میتوان کرد.
- تصاویر دوربین مداربسته را به صورت یکپارچه مشاهده کرد: با اتصال DVR به نمایشگر میتوان تمامی دوربین ها را به صورت یکپارچه بر روی صفحه مشاهده کرد.
- تنظیم تصاویر و ضبط DVR : به شما این امکان را می دهد که تنظیماتی شامل نور و رنگ، نوع و زمان بندی ضبط را به نحوه دلخواه خود تنظیم نمایید.
- امکان اتصال به شبکه و انتقال تصاویر: از طریق دستگاه DVR تصاویر دوربین های خود را به محیط شبکه کامپیوتر وارد کرده و یا از طریق اینترنت بینید.
- کنترل دوربین های گردان: از طریق دستگاه DVR میتوانید دوربین های گردان یا زوم را کنترل کنید.

دستگاه های DVR به تعداد کانال های تصویر DVR و کیفیت ضبط DVR طبقه بندی می شوند. که عبارتند از:
دستگاه DVR 04CH کانال، قابلیت نصب تا 4 دوربین را دارد .
دستگاه DVR 08CH کانال، قابلیت نصب تا 8 دوربین را دارد .
دستگاه DVR 16CH کانال، قابلیت نصب تا 16 دوربین را دارد .

دستگاه های DVR با توجه به کیفیت ضبط و تعداد کانال ها متغیر هستند. یکی مواردی که باید در انتخاب دستگاه DVR توجه کرد هر چه کیفیت ضبط و تعدا فریم های دستگاه DVR بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. از دیگر مواردی که در انتخاب دستگاه DVR موثر است تعداد هاردهای قابل پشتیبانی می باشد. اگر به مدت طولانی نیاز به ضبط داشته باشیم باید از دستگاهی استفاده شود که امکان تعداد و ظرفیت هارد دیسک قابل پشتیبانی به شما بدهد. نرم افزار های انتقال تصویر در دستگاه های DVR از نرم افزار های متفاوتی پشتیبانی می کنند که قابلیت و توانایی این نرم افزار ها متفاوت است.
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون