دسته بندی ها

فروشندگان انواع مدل های شومینه برقی

فروشندگان و مجریان در استان تهران

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل شومینه برقی

شومینه یکی از عناصر دکوراتیو در خانه های امروزی است که وظیفه گرم کردن فضا را هم بر عهده دارد. کاربری قدیم شومینه ها که شکل و شمایل شان هم با شومینه های امروزی متفاوت بود، به ایجاد گرما و در نهایت پخت و پز غذا محدود می شد ولی امروزه خیلی ها از شومینه برای زیبا تر کردن خانه های خود استفاده می کنند و حتی گاه از این وسیله در کنار وسایل گرمایشی دیگر استفاده می شود. شومینه های مدرن و جدید که عنصری دکوراتیو به حساب می آیند تفاوت های زیادی با شومینه های قدیمی دارند. برای استفاده از شومینه های قدیمی محدودیت هایی وجود داشت. به طور مثال محدودیت فضا و یا دود کش. اما نسل جدید شومینه ها این محدودیت ها را هم پاسخ داده اند تا درصد بیشتری از مردم بتوانند از این وسیله استفاده کنند. شومینه های جدیدی که به بازار عرضه می شوند از انواع قدیمی پر کاربرد تر هستند.

اگر تصمیم به استفاده از شومینه برقی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف شومینه برقی در استان تهران شومینه برقی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید شومینه برقی در استان تهران

انواع شومینه

شومینه ها را بر اساس سوخت مصرفی شان تقسیم بندی می کنند. انواع مختلف شومینه عبارتند از: شومینه برقی، هیزمی، الکلی و گازی.

برای استفاده از هر کدام از این شومینه ها محدودیت هایی وجود دارد. به طور مثال اگر چه شومینه های هیزمی طرفداران زیادی دارند ولی حتما برای استفاده از آن ها به ساختن دودکش نیاز است و از طرف دیگر چوب هم برای سوخت نیاز است. اما در مورد شومینه های الکلی نیازی به نصب دودکش نمی باشد. شومینه های گازی هم که به گاز شهری وصل می شوند ولی برای آن ها هم دودکش نیاز است. در مورد شومینه های برقی چون از انرژی برق به عنوان سوخت استفاده می کنند نیازی به دودکش نمی باشد.

شومینه برقی چه مزیت هایی دارد؟

قابلیت جابه جایی: امکان نصب شومینه های برقی روی هر دیواری وجود دارد.

نیاز نداشتن به لوله کشی و دودکش: این شومینه ها چون با برق کار می کنند پس دودی ندارند و در نتیجه دودکش نیاز نیست. لوله کشی هم که برای سوخت انجام می شود و برای برق نیازی به لوله کشی نداریم.

راحتی نصب: برای نصب شومینه های برقی خواندن دفترچه های راهنما کفایت می کند و نیازی به نیروی متخصص نمی باشد.

امنیت: سیستم های قطع کننده خودکاری که روی شومینه های برقی نصب شده است باعث بالا بردن امنیت استفاده از آن ها شده است.

گاز سمی تولید نمی کند: سوخت این شومینه ها برق است پس طبیعی است که گاز سمی و آلوده ای تولید نشود.

تاثیر بر زیبایی دکوراسیون: شومینه های برقی مدل های متنوع دارند پس می توان طرحی را که متناسب با دکوراسیون داخلی منزل است انتخاب کرد و زیبایی را بیشتر از قبل کرد.

قیمت مناسب و دوام زیاد: قیمت شومینه های برقی به گونه ای است که امکان تهیه کردن آن برای درصد زیادی از افراد فراهم است. از طرف دیگر این شومینه ها طول عمر بالایی هم دارند در نتیجه خریدن شان مقرون به صرفه است.

کنترل کردن از راه دور: این هم ویژگی مهمی است که برای شومینه های برقی وجود دارد.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان شومینه برقی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب شومینه برقی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع شومینه برقی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان در استان تهران چه نوعی شومینه برقی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع شومینه برقی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره شومینه برقی