دسته بندی ها

در کرج

جستجوی افزودنی بتن در کرج نتیجه ای نداشت
جستجوی افزودنی بتن در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب و خرید انواع افزودنی بتن در شهر کرج و استان البرز

افزودنی بتن را هنگام مخلوط کردن بتن به آن اضافه می کنند تا باعث بهبودی خواصی مانند مقاومت فشاری و کششی، زمان گیرش و مقاومت در برابر عوامل جوی شود. مواد افزودنی باید به شکل مایع باشند تا بتوان آن ها را هنگام انجام فرایند اختلاط به بتن اضافه کرد. افزودنی های بتن در دو دسته کلی شیمیایی و معدنی قرار می گیرند. انواع افزودنی های شیمیایی هزینه های ساخت بتن را کم کرده و در عین حال خواص آن را افزایش می دهند اما افزودنی های معدنی موجب می شوند نفوذ پذیری بتن بسیار کم شود و در نتیجه استحکام بیشتری داشته باشد.

اگر تصمیم به استفاده از افزودنی بتن را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف افزودنی بتن در شهر کرج افزودنی بتن با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در کرج موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید افزودنی بتن در کرج، استان البرز

چه عواملی در انتخاب افزودنی بتن مناسب مهم هستند

هنگام انتخاب افزودنی مناسب یکی از مهم ترین عواملی که باید به آن توجه داشت مقاومت فشاری بتن می باشد. حداکثر تراکم و درجه بندی سنگدانه های بتن نیز از دیگر عواملی است که در انتخاب افزودنی ها تاثیر گذار بوده و باید به ان ها توجه شود.

انواع افزودنی های بتن کدامند؟

افزودنی کند گیر کننده بتن

افزودنی کند گیر کننده بتن، زمان گیرش بتن را به تاخیر می اندازد. زمانی که می خواهیم اثر دما های بالا را بر زمان گیرش بتن خنثی کنیم و یا آن زمان را کم کنیم از این نوع افزودنی استفاده می شود.

افزودنی بتن حباب ساز

عملکرد افزودنی های بتن حباب ساز به این صورت است که مقاومت بتن را در دوره های متوالی یخ زدن و ذوب شدن یخ افزایش می دهند. این افزودنی ها همچنین مقاومت سایشی بتن را هم بالا برده و مقاومت فشاری را نیز افزایش می دهند. افزودنی های بتن حباب ساز در بازار به صورت پودر یا مایع عرضه می شوند.

افزودنی بتن روان کننده

استفاده از افزودنی های بتن روان کننده سبب می گردد که برای رسیدن به شاخص روانی مطلوب از میزان آب کمتری در ساخت بتن استفاده شود. استفاده از این افزودنی ها موجب می شود که خواص بتن بهبود یابد و بتن برای قرار گرفتن در شرایط دشوار آماده شود

افزودنی بتن زودگیر کننده یا شتاب دهنده

ویژگی این افزودنی ها این است که زمان گیرش بتن را کاهش می دهند و در عین حال فرایند آب گیری سیمان را افزایش می دهند. این افزودنی ها موجب اصلاح و بهبود خواص بتن در هوای سرد می شوند.

افزودنی بتن کاهش انقباض

زمان اضافه کردن این نوع افزودنی ها هنگام اختلاط اولیه است. و عملکردشان به این صورت است که درز های انقباضی زودرس و طولانی مدت را کاهش می دهند. گاهی ترک خوردگی های انقباضی منجر به بروز مشکلات مداوم می گردد که استفاده از این افزدنی ها برای چنین مواقعی مناسب است.

فوق روان کننده بتن

فوق روان کننده بتن از نفتالین و سولفونات ساخته می شود. زمانی که هدف مان بالا بردن کارایی بتن باشد از این نوع افزودنی ها استفاده می کنیم. با استفاده از این افزودنی ها نسبت آب به سیمان کاهش و در عین حال مقاومت فشاری و سایشی افزایش می یابد. فوق روان کننده ها همچنین زمان گیرش بتن را نیز به تاخیر می اندازند. عملکرد فوق روان کننده ها به این صورت است که یا با ثابت نگه داشتن اسلامپ و روانی، آب مخلوط بتن را کاهش می دهند و یا با ثابت نگه داشتن میزان آب، اسلامپ یا جریان روانی را به طور قابل توجهی افزایش می دهند. امکان ایجاد هر دو خواص به طور هم زمان هم وجود دارد.

نحوه خرید افزودنی بتن به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان افزودنی بتن در کرج درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب افزودنی بتن " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع افزودنی بتن با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان البرز، شهر کرج داشته باشید. این که فروشندگان در کرج چه نوعی افزودنی بتن و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع افزودنی بتن را در بین فروشندگان شهرهای استان البرز با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر کرج انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره افزودنی بتن