دسته بندی ها

اطلاعات تماس فروشندگان و قیمت انواع مدل بتن سخت

فروشندگان و مجریان

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل بتن سخت

بتن سخت محصولی است با پایه سیمان که از ترکیب مواد سخت معدنی و مصنوعی دانه بندی شده ، مانند کروندوم ، کوارتز، اکسید آلومینیوم ، بیندر پایه سیمانی ، ثابت کننده رنگهای معدنی و . . بدست می آید .
 
بتن سخت معمولا در کفپوشهای صنعتی ، پس از انجام زیرسازی مناسب بر روی بتنهای تازه و قدیمی قابل اجرا می باشد . در حال حاضر استفاده از این محصولات در سراسر دنیا رواج بسیار زیادی یافته است . 
کفپوشهای صنعتی  معمولا در انبارهای صنعتی ، صنایع سنگین ، نظامی ، بهداشتی و بخصوص صنایع نفت و گاز دارای کاربردهای زیادی می باشد که متناسب با نوع بهره برداری میتوان از محصولات مختلف پایه رزینی ، سیمانی و محلولهای پایه آبی استفاده کرد .
مزایای کفپوشهای صنعتی سخت عبارتند از :
-  مقاومت بالا در برابر بارهای مکانیکی که توسط ماشین آلاتی نظیر لیفتراک و پالتها بر کف اعمال می شود و بعضا برخورد گوشه ی پالتها به کف و قابلیت تردد جک پالت و بارهای پر تردد چرخها . 
-  مقاومت سایشی بسیار بالا در حجمهای تردد زیاد و جلوگیری از ایجاد گرد و غبار به جهت استفاده از مواد بسیار سخت معدنی و مصنوعی مانند کروندوم , کوارتز، بازالت ، اکسید آلومینیوم و ... ، که مقاومت سایشی بسیار بالایی دارند .
-  قابلیت تردد ماشین آلات سنگین راه سازی و نظامی با چرخهای زنجیری 
-  چسبندگی بسیار مناسب و عدم جدایی لایه سخت از بتن 
-  عدم جذب آلودگیها و راحتی نظافت و پاک کردن آلودگی ها و چربی ها . 
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون