دسته بندی ها

دوربین مدار بسته بولت در استان تهران

فروشندگان و مجریان دوربین مداربسته بولت Bullet (بالت) در استان تهران

 • تولید و واردات انواع سیستمهای حفاظتی - طراحی ،مشاور و اجرا ء
  آدرس: خیابان جمهوری
 • نصب وتعمیرآبگرمکن وپکیج..لوله کشی سرد و گرم.. کولر و پمپ آب...سیم کشی ساختمان..نصب و راه اندازی دوربین مداربسته
  آدرس: تهران
 • هوشمند گستر با هدف تامین تجهیزات اصلی با ضمات اصلی در زمینه سیستم های امنیتی و کنترلی فعالیت می نماید ... دوربین مداربسته, خانه هوشمند, جک پارکینگی, دزدگیر اماکن, کابل دوربین مداربسته
  آدرس: پرند
 • واردکننده تولیدو انواع دوربین کیس برد لنز وکات جهت مونتاژ دوربین انواع دزدگیر چشمی فروش بصورت عمده خرده ۳۵%بالاترین تخفیف ویژه همکار
  آدرس: جمهوری

راهنمای خرید دوربین مدار بسته بولت در تهران

دوربین های مدار بسته عموما با هدف نظارت و کنترل برخی اماکن به کار برده می شوند و از لحاظ عملکردی به دو صورت آنالوگ و تحت شبکه IP هستند. به علاوه دوربین های مداربسته از نظر شکل ظاهری دارای انواع مختلفی از جمله، بولت، اسپید دام، باکس و PTZ هستند.
انواع دوربین مداربسته بر اساس شکل ظاهر و جنس بدنه شان، کاربردهای مختلفی دارند. دوربین مداربسته بولت، در بازار با هر دو کیفیت آنالوگ و تحت شبکه عرضه شده است. دوربین مداربسته بولت، استوانه ای شکل است و بیشتر در فضاهای خارج ساختمان به کار برده می شود. دوربین مدار بسته بولت، دارای بدنه فلزی و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت است. همچنین این دوربین مدار بسته، تا حد زیادی ضد آب است.
اگر مایلید دوربین مدار بسته بولت را خریداری کنید به شما توصیه می کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته بولت را در تهران جستجو نموده و درصورتی که نمایندگان فروش دوربین مداربسته بولت در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده دوربین مدار بسته را در وبسایت ساختمون دات کام مشاهده نموده اید.

الزامات خرید دوربین مدار بسته بولت در تهران

دوربین مداربسته بولت از نظر عملکردی دارای دو نوع آنالوگ (همچنین دوربین مدار بسته AHD) و تحت شبکه است. به علاوه این دوربین مدار بسته مانند دوربین مدار بسته دام دارای قابلیت دید در شب نیز می باشد. همچنین دارای دو نوع لنز ثابت و متغیر است. دوربین مدار بسته بولت به دلیل دارا بودن بدنه فلزی و ضد آب بودن، عموما در بیرون ساختمان و حتی در شرایط آب و هوایی سخت به کار برده می شود. بدیهی است که قیمت دوربین مدار بسته بولت نسبت به دوربین مدار بسته دام بیشتر باشد.
طبیعتا در انتخاب ظاهر دوربین مداربسته، نوع کاربرد (خانگی، صنعتی یا نیمه صنعتی)، کیفیت جنس بدنه دوربین و محل نصب آن (داخل یا خارج ساختمان) تأثیرگذار خواهد بود. به منظور تصمیم گیری در انتخاب عملکرد و شکل ظاهری دوربین مداربسته، وبسایت ساختمون شما را همراهی خواهد نمود. در نهایت اگر تصمیم به خرید دوربین مداربسته بولت گرفتید، علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان دوربین مدار بسته بولت در تهران درج نموده اند، توصیه می کنیم "راهنمای انتخاب دوربین مداربسته بولت Bullet" را نیز مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع دوربین مداربسته بولت با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران،داشته باشید.
این که فروشندگان دوربین مدار بسته بولت در تهران چه نوعی از این دوربین را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر گذار در خرید دوربین مدار بسته بولت خواهد بود. همواره می توان قیمت انواع دوربین مدار بسته بولت و انواع گارانتی های ارائه شده را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع دوربین مدار بسته بولت در شهر انجام داد. همواره می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره دوربین مداربسته بولت