دسته بندی ها

چسب بلوک (چسب بلوک aac - چسب بلوک سیمانی)

فروشندگان و مجریان چسب بلوک

 • چسب بلوک گازی اتوکلاو شده AAC چسب بلوک گازی بدون اتوکلاو NAAC چسب بلوک سبک CLC
  آدرس: یزد
 • تولید کننده انواع چسب و ملات های آماده ساختمانی پلیمری برند Harikafix با فرمولاسیون آلمانی
  آدرس: جاده ماکو هندوار
 • فروش و تولید انواع آجرنما فروش انواع آجر رستیک فروش انواع آجر انگلیسی فروش انواع کفپوش اجرا میکروسمنت در مشهد
  آدرس: فلسطین
 • ارائه دهنده انواع محصولات نوین ساختمانی همچون بلوک سبک، چسب بلوک، اره برقی، اره دستی و...
  آدرس: جردن

راهنمای خرید و انتخاب انواع مدل های چسب بلوک

چسب بلوک محصولی است با پایه ی سیمان و مواد معدنی که با رزین ها و افزودنی های مخصوص اصلاح شده است. از این چسب ها برای افزایش مقاومت چسبندگی بتن استفاده می شود. چسب بلوک ها برای چسباندن بلوک های سنگین و سبک، بلوک های آجری و سفالی و... کاربرد دارند. 

ادامه مطلب

چسب بلوک بتن سبک گازی (AAC)

از این ملات خشک آماده برای چسباندن بلوک های بتن گازی استفاده می شود. کاربرد این چسب ها برای ساختن پارتیشن ها و دیوارها می باشد. که موجب می شوند دیوار کاملا صاف و یکدست باشد تا بتوان به آسانی کاشی کاری یا اندود کاری روی آن انجام داد.

مزایای چسب بلوک AAC

استفاده از این چسب ها موجب می شود که سرعت اجرا به طرز قابل توجهی بالا رود به دلیل این که آماده سازی این محصول بسیار راحت و آسان است و ۱۰ دقیقه ای حاضر می شود به این صورت که باید در ظرف مناسب به ازای هر پاکت ۳۰ کیلویی،‌ حدودا ۸ لیتر آب اضافه کرد و ۲ تا ۴ دقیقه مخلوط کرد. هم زدن می تواند دستی و یا برقی باشد. سپس به ملات استراحت ۱۰ دقیقه ای می دهند و پس از ان دوباره کم تر از ۱ دقیقه هم می زنند.

دیوار ها و پارتیشن هایی که با استفاده از این چسب آماده می شوند پایداری و کیفیت بالایی دارند.

میزان ریزش و پرتی ملات در زمان استفاده بسیار کم است در نتیجه موجب صرفه جویی در مواد مصرفی و کاهش هزینه ها خواهد شد.

گفتیم که این محصول پایه سیمانی است لذا ملات روان خواهد بود و در نتیجه کارایی بالایی هم خواهد داشت.

چسب بلوک سیمانی

این محصول هم از ترکیب مصالح سنگی و سیمان و مواد پلیمری ساخته می شود. بسیار مقرون به صرفه است و از آن جایی که خواص چسبندگی بالا دارد استفاده های زیادی از آن در صنعت ساختمان سازی می شود. روش کار به این صورت است که پس از اضافه کردن میزان آب مورد نیاز حدودا ۵ دقیقه بعد ملات مورد نظر قابل استفاده خواهد بود. که این ملات را باید با کمک ماله بر روی سطح مورد نظر اعمال کرد. استفاده کردن از ماله های دندانه دار مناسب تر خواهد بود. بدین ترتیب سطحی صاف و آماده خواهیم داشت برای چسباندن سرامیک، کاشی یا هر چیز دیگری. در شرایط آب و هوایی گرم و خشک و البته آب و هوای معتدل می توان از این ملات استفاده کرد. مقدار استفاده از این نوع چسب بلوک به این صورت است که از ۱۵ کیلو گرم آن برای پوشش دهی یک متر مربع با ضخامت یک سانتی متری مناسب است.

از کاربرد های چسب بلوک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای نصب کردن بلوک های پیش ساخته و سبک از این محصول استفاده می شود.
 • اگر بتن و ملات دارای آسیب های عمیقی باشند از این محصول برای برطرف کردن آن ها استفاده می شود.
 • چون قیمت مناسبی دارد دامنه کاربرد وسیعی هم دارد. حتی برای انجام کار های کوچک.
 • از آن برای زیرسازی در کف سازی ها و هم چنین شیب بندی کردن پشت بام و راه آب استفاده می شود.
 • برای نصب کردن انواع سرامیک ها و کاشی های کف، این نوع چسب کاربرد دارد.

مزایای چسب بلوک سیمانی

برای آماده کردنش تنها باید آن را با آب مصرف کنید و نیاز به ماده ی دیگری نیست.

این چسب را می توان از ضخامت ۱ سانتی متر تا ۵ سانتی متر در یک مرحله اجرا کرد.

چسب بلوک هبلکس

از این نوع چسب برای هموار کردن سطوح خارجی و داخلی دیوار ها استفاده می کنند. زیرا موجب می شود که سطحی هموار داشته باشیم برای اجرا کردن نمای ساختمان ها. این چسب هم برای مصرف باید با آب ترکیب شود و از ویژگی های مهم آن می توان به چسبندگی و مقاومت بالایش اشاره کرد.

مزایای چسب بلوک هبلکس

از این چسب می توان در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد. چسب بلوک هبلکس در مقابل ضربه مقامت بسیار بالایی دارد و کلا از نظر استحکام قابل قبول است. از لحاظ اقتصادی استفاده از آن مقرون به صرفه می باشد. در مقابل رطوبت و البته آب هم مقاومت بالایی دارد و سرعت اجرای آن بالا است علاوه بر این که عملیات اجرا هم آسان است. از این چسب می توان برای نصب کردن کاشی ها و سرامیک های کف استفاده کرد.

قیمت چسب بلوک

چسب بلوک دارای نمونه های مختلفی می باشد که در بالا هم به آن ها پرداختیم. این مواد در بسته بندی های کیلویی به فروش می رسند و بر اساس وزنی که دارند و دیگر خواص شان قیمت گذاری می شوند. برخی از این چسب ها خواص مهم تری دارند مثلا این که در شرایط آب و هوایی گوناگون قابل استفاده هستند. همین ویژگی موجب می شود دامنه استفاده آن ها هم بیش تر باشد. مواردی از این قبیل بر قیمت چسب بلوک تاثیر دارد.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون