دسته بندی ها

پروفیل آلومینیومی درب کرکره ای

توضیحات

مجتمع تولیدی صنعتی اروم آلیاژ از سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را در صنعت آلومینیوم شروع کرده و اولین کارخانه احداث شده تولید پروفیل آلومینیوم در شمالغرب ایران است . مجتمع تولیدی صنعتی اروم آلیاژ در حال حاضر با نزدیک به نیم قرن سابقه در صنعت آلومینیوم یکی از بزرگترین، باسابقه ترین و موفق ترین شرکتهای برتر تولید کننده انواع پروفیل های آلومینیومی صنعتی، اختصاصی، ساختمانی در کشور است.
این مجتمع با در اختیار داشتن زمینی به مساحت ۱۵.۰۰۰ مترمربع و ۶.۰۰۰ مترمربع سایت (سازه سوله)، شامل واحد تولید پروفیل های آلومینیوم ، واحد قالب سازی اکستروژن، دو واحد خط رنگ پودری الکترواستاتیک و آنودایزینگ ، واحد تولید درب و پنجره دوجداره و ترمال بریک و تولید دستگیره های اروپایی درب و پنجره و یراق آلات آلومینیوم با برند تجاری آلوم فیکس می باشد.
واحدهای مختلف این مجتمع تولیدی همواره در تلاشند ضمن طراحی و عرضه پروفیل های روز و ارتقای کیفی آنها برای مصارف متنوع صنعتی و ساختمانی از حداکثر توان فنی و کاربردی خود استفاده نموده و محصولاتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه نمایند.
* تولید انواع پروفیل آلومینیوم درب و پنجره های نرمال و ترمال بریک و لیفت انداسلاید ، انواع پروفیل صنعتی ، اختصاصی و ساختمانی
* تولید درب و پنجره دوجداره الومینیومی نرمال و ترمال بریک و لیفت انداسلاید
* نمای شیشه ای فریم لس و کرتین وال ، لوور ، لامل ، یونیتایز
* لوور الومینیومی متحرک و ثابت ( نورگیر و بادگیر )
* انواع توری پنجره و درب (ساده و پلیسه ای ) و انواع سازه های مختلف الومینیومی

******برای استعلام قیمت ودریافت اطلاعات با شماره های کارخانه تماس بگیرید*******
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای