دسته بندی ها

عایق رولی ساده لینکران

توضیحات

عایق رولی ساده لینکران (بدون روکش) یکی از مدل های عایق های حرارتی - برودتی (رولی) گروه صنعتی لینکران بوده که با انواع ضخامت عایق ۵۰-۴۰-۳۲-۲۵-۱۹-۱۶-۱۳-۹-۶ میلی متر تولید و عرضه می گردد.
بطور کلی از عایق های رولی لینکران جهت عایق کاری انواع سطوح مانند کانال ها، مخازن و منابع، دیواره هاى دستگاه هاى تاسیساتى، لوله هاى با سایز بالا، دیواره هاى داخلى و خارجى انواع ساختمان ها و… استفاده می شود. همچنین استفاده از عایق هاى حرارتى و لوله هاى با سایز بالا، در دیواره هاى داخلى و خارجى انواع ساختمان ها و… نیز مناسب می باشد.
عایق های حرارتی - برودتی (رولی) لینکران در ۴ مدل ساده، پشت چسبدار، با روکش پروتکت بلک یا آلومینیومى تولید و عرضه شده و جهت اتصال و نصب این نوع عایق ها می توان از چسب عایق الاستومریک لینکران استفاده نمود.
عایق الاستومریک یکی از انواع عایق حرارتی، برودتی و صوتی است، که دارای ساختاری سلول بسته بوده و انتخاب بسیار مناسبی بمنظور عایق کاری لوله های سرمایشی و گرمایشی، کانال ها و سیستم های تهویه مطبوع، دستگاه های تاسیساتی، مخازن و ... محسوب می گردد.
استفاده از این عایق ها دارای مزایای بسیاری نظیر، بهینه سازی مصرف انرژی بدلیل داشتن ضریب انتقال حرارتی بسیار مناسب، جلوگیری کردن از زنگ زدگی لوله، سهولت در نصب آن ها و انعطاف پذیری، داشتن قابلیت چسبندگی و رنگ پذیری مناسب، جلوگیری از کندانس و ... را است.
بطور کلی دستگاه های عایق الاستومریک لینکران بر پایه (NBR (Nitrile Butadiene Rubber و یا (EPDM (Ethylene Propylene Diene Monomer و یا (PVC (Polyvinyl Chloride ساخته شده و در سه مدل بصورت، لوله ای، رولی و آکوستیک تولید و عرضه می شود.
لازم به ذکر است که، این نوع عایق ها برتری بسیار زیادی نسبت به دیگر نوع های عایق های حرارتی و برودتی نطیر، پشم سنگ، پشم شیشه، پلی یورتان و ... دارند.
مشخصات فنی عایق رولی ساده لینکران
• از نوع رولی
• بدون روکش (IRB)
• دارای نصب و نگهداری آسان
• دارای ضخامت های ۵۰-۴۰-۳۲-۲۵-۱۹-۱۶-۱۳-۹-۶ میلی متر
• مناسب جهت عایق کاری سیستم¬های سرمایشی و گرمایشی در فضاهای بسته
• دارای مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت، مواد شیمیایی و رشد قارچ¬ و باکتری
• استفاده از نوعی چسب مخصوص در نصب عایق رولی ساده لینکران و استفاده از درزگیر مخصوص این عایق‌ها برای پوشش دادن درزهای ایجادشده
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای