دسته بندی ها

عایق الاستومری لوله ای ساده لینکران

توضیحات

عایق الاستومری لوله ای ساده لینکران یکی از مدل های عایق های حرارتی - برودتی (لوله ای) گروه صنعتی لینکران بوده که با انواع ضخامت عایق ۳۲-۲۵-۱۹-۱۳-۹ میلی متر و قطرهای داخلی لوله از ۶ تا ۱۱۴ میلی متر تولید و عرضه می گردد.

عایق الاستومری لوله ای ساده لینکران یا عایق­ حرارتی و برودتی لوله ­ای (ساده) گروه صنعتی لینکران، بصورت پیش‌ ساخته با ساختار سلولی بسته، برای عایق ­کاری انواع لوله­ ها با کاربردها و جنس ­های متفاوت مانند لوله آب گرم مصرفی­،­ لوله­ های سرمایش و گرمایش مربوط به فن‌ کویل، سیستم­ های تهویه مطبوع و لوله‌های تاسیساتی استفاده‌ شده و همچنین باعث صرفه‌ جویی در مصرف انرژی در این تجهیزات نیز می‌ شوند. لازم به ذکر است که، عایق الاستومری لوله ای از زنگ زدن لوله‌های فلزی در معرض شرایط جوی نامناسب ممانعت می‌ کنند.­

عایق الاستومریک یکی از انواع عایق های حرارتی، برودتی و صوتی بوده که دارای ساختاری سلول بسته است و انتخاب بسیار مناسبی بمنظور عایق کاری لوله های سرمایشی و گرمایشی، کانال ها و سیستم های تهویه مطبوع، دستگاه های تاسیساتی، مخازن و ... می باشد. استفاده از عایق های الاستومریک مزایای بسیاری همچون بهینه سازی مصرف انرژی به سبب دارا بودن ضریب انتقال حرارتی بسیار مناسب، جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی لوله، سهولت و آسانی نصب و انعطاف پذیری، قابلیت چسبندگی و رنگ پذیری، جلوگیری از کندانس و ... را دارد.
بطور کلی دستگاه های عایق الاستومریک لینکران بر پایه (NBR (Nitrile Butadiene Rubber یا (EPDM (Ethylene Propylene Diene Monomer و (PVC (Polyvinyl Chloride بوده و در سه مدل لوله ای، رولی و آکوستیک تولید و عرضه می گردند.
لازم به ذکر است که، این نوع عایق ها دارای برتری زیادی نسبت به سایر عایق های حرارتی و برودتی از جمله پشم سنگ، پشم شیشه، پلی یورتان و ... هستند.
• عایق لوله ای لینکران بصورت چهار مدل و یا شکل ساده، باروکش آلومینیومی، چاک¬دار و باروکش پروتکت بلک تولید می شوند، که نوع ساده آن برای عایق¬ کاری در فضاهای بسته و مدل با روکش آلومینیوم با ضخامت‌های مختلف، عموما برای استفاده در محیط‌ های باز به کار می روند.
• همچنین لازم به ذکر است که، عایق‌های لوله‌ ای برند لینکران با ضخامت‌های متنوع از ۹ میلی‌ متر تا ۳۲ میلی‌ متر بصورت کویلی، شاخه¬ ای و پشت چسب دار، در سایزهای مختلف قابل ‌ارائه می ¬باشند. نوع خود چسب دار این نوع عایق ¬ها جهت سهولت کار نصب و سرعت بخشیدن به عملیات نصب بسیار مناسب هستند.
مشخصات فنی عایق الاستومری لوله ای ساده لینکران
• از نوع عایق های لوله ای بدون روکش (ITB)
• دارای قطرهای داخلی مختلف لوله از ۶ تا ۱۱۴ میلی متر
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای