دسته بندی ها

سیستم اتوماسیون ساختمان

توضیحات

شرکت آذین صنعت هوشمند با استفاده از کادری متخصص و با سابقه در زمینه اتوماسیون و مدیریت انرژی فعالیت خود را به طور رسمی و متمرکز در زمینه بهینهسازی مصرف انرژی، اتوماسیون صنعتی و خانگی، سیستمهای روشنایی از سال۹۳ آغاز کرده است. فعالیت این شرکت به بخشهای مشاوره، طراحی، اجرا، تامین تجهیزات و خدمات پس از فروش درزمینه های طراحی و اجرای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختمانهای بلند مرتبه و مراکز تجاری و صنعتی، طراحی و مونتاژو همچنین نورپردازی سناریوپذیر سازماندهی شده (BMS) آسانسور و پله برقی، اتوماسیون خانگی و مدیریت هوشمند ساختمان
است. همچنین آموزشهای لازم در زمینه هوشمندسازی ساختمان نیز توسط این شرکت انجام میگیرد. این شرکت با فراهمآوردن زمینه به کارگیری تکنولوژیهای روز دنیا در ساختمان، شرایط لازم را در راستای رفاه و آسایش ساکنان ساختمان به وجود آورده است تا با اجرایی شدن فناوریهای نوین، سرعت فعالیتهای انسانی را بهبود بخشد.
معرفی سیستم های اتوماسیون ساختمان:
کنترل سیستم روشنایی هوشمند
در راستای بهینهسازی مصرف انرژی مطابق با استاندارد اروپایی HVAC کنترل سیستمهای سرمایش / گرمایش
EN۱۵۲۳۲
کنترل سیستم پردههای هوشمند
سیستم ایمنی و امنیتی هوشمند
سیستم صوتی قابل کنترل از طریق سیستم هوشمند
قابل کنترل از طریق سیستم هوشمند intercom سیستم
اپلیکشن گوشیهای هوشمند و تبلتها
لازم به ذکر است منظور از اصطلاح هوشمندسازی، کنترل عملکردهای مختلف ساختمان از طریق جداول زمانبندی ازپیش تعریف شده و یا بر اساس برنامه ریزی منطقی و یا از راه دور از طریق اینترنت میباشد.
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای