دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع عایق رطوبتی در شهر تهران و استان تهران

فروشندگان و مجریان عایق رطوبتی در تهران

راهنمای انتخاب و خرید انواع عایق رطوبتی در شهر تهران و استان تهران

عایق رطوبتی لایه ای از قبل ساخته شده است که در مقابل آب و رطوبت، ساختمان را مصون نگه می دارد. عایق رطوبتی، به شکل رولی یا شیت است که با قطرها و اندازه های مورد نیاز، تولید می شود. این محصول در گذشته فقط برای پشت بام مورد استفاده قرار می‌گرفته است اما امروزه در قسمت‌های مختلفی از ساختمان مثل فونداسیون، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، بالکن، دیوار‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. عایق کردن ساختمان در برابر رطوبت و نم، از وارد شدن صدمات جبران نشدنی به ساختمان جلوگیری می کند.


اگر تصمیم خرید عایق رطوبتی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف عایق در شهر تهران عایق رطوبتی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید عایق رطوبتی در تهران، استان تهران


عایق رطوبتی به روش های مختلفی اجرا می شود. روش سنتی آن، قیرگونی نام دارد که در گذشته در ایران به علت اینکه متریال مصرفی در این روش، به راحتی در هر شهری یافت می‌شود، بسیار رواج داشته است. با این حال بهتر است بدانید، عمر مفید این روش کمتر از 10 سال است و بعد از چند سال پوسیده می شود.


ایزوگام روش جدیدتر و جایگزین قیرگونی است که امروزه بسیار رایج است. ایزوگام لایه ای است که از قیر و الیاف تشکیل شده و به شکل رولی در بازار موجود است. با حرارت دادن به رول‌های ایزوگام، آن‌ها را به سطح مورد نظر می‌چسبانند. نصب ایزوگام با سرعت بالایی انجام می شود و آلودگی برای محیط ندارد. این روش نسبت به سایر روش ها قیمت کمتری دارد. ایزوگام وزن کمی دارد و به خاطر داشتن الیاف، علاوه بر عایق رطوبتی، عایق حرارتی نیز محسوب می‌شود و مانع از هدر رفتن انرژی داخل ساختمان می‌شود. 
روش بعدی عایق‌کاری رطوبتی، روش مدرن است که تکنولوژی جدیدی در روش عایق کاری به شمار می آید. عایق رطوبتی جدید، MCI یا عایق رطوبتی کوپلیمری است که یک عایق دو جزئی محسوب می‌شود. این عایق بر اساس امولسیون با پایه آب، ساخته می‌شود. در این روش عایق‌کاری، بعد از خشک شدن، یک لایه نازک ایجاد می شود. این عایق انعطاف پذیر بوده و عیب‌های روش‌های قبلی را ندارد؛ هزینه جا‌به‌جایی آن به دلیل سبک بودن، پایین بوده و با سرعت بالایی نصب می شود. عایق های مدرن پوسیده نمی شوند و ترک نمی خورند. از دیگر مزیت‌های عایق مدرن رطوبتی این است که، این نوع عایق قابل رنگ شدن است.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان عایق رطوبتی در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب عایق رطوبتی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع عایق با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان عایق در تهران چه نوعی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع عایق رطوبتی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره عایق رطوبتی

  • آموزش نصب ایزوگام

    آموزش نصب ایزوگام

    ایزوگام عایقی رطوبتی جهت محافظت پشت بام در مقابل رطوبت وعوامل جوی است. مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام عبارتن...
  • رفع بوی نم و رطوبت خانه

    رفع بوی نم و رطوبت خانه

    بوی نم و یا ماندگی هوای خانه از نگرانی های اساسی هر یک از ما می تواند باشد. با معرفی چند روش، به شما کمک می...