دسته بندی ها

فروشندگان عایق پلی یورتان

فروشندگان و مجریان در تهران

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل عایق پلی یورتان

هر چه که پیش تر می رویم توجه به منابع انرژی بیشتر می شود. کمبود منابع انرژی حکم تلنگری را دارد که مردم را از مصرف های بی رویه باز می دارد. عایق های حرارتی یکی از ابزاری هستند که به ما کمک می کنند برای جلوگیری از اتلاف انرژی. عایق های پلی یورتان یکی از انواع این عایق های حرارتی می باشند که ضریب انتقال حرارت شان پایین است و در نتیجه موجب می شوند به عنوان عایق خوبی برای حرارت عمل کنند. عایق های پلی یورتان را می توان بر روی پنجره و یا بر روی سقف خانه نصب کرد تا سرما و گرما را حفظ کند. به غیر از استفاده از پلی یورتان برای عایق کاری کردن ساختمان ها از این ماده در صنایع داروسازی، پتروشیمی و گاز هم استفاده های زیادی می شود.

اگر تصمیم به استفاده از عایق پلی یورتان را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف عایق پلی یورتان در شهر تهران عایق پلی یورتان با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید عایق پلی یورتان در تهران، استان تهران

انواع عایق های پلی یورتان کدامند؟

عایق های پلی یورتان بلوکی و تخته ای: همان طور که از نام شان پیداست این عایق ها را در شکل های بلوکی و تخته ای می سازند و دارای ابعاد و اندازه های متفاوت می باشند. از فوم های بلوکی برای عایق کاری کردن دیوار ها و مخازن خیلی بزرگ استفاده می کنند. به این صورت که فوم ها در قالب های مخصوص ریخته می شوند و پس از سفت شدن بلوک ها را می برند.

عایق های پلی یورتان لوله ای و نیم لوله: این عایق ها که در اندازه ها و ضخامت های متنوعی ساخته می شوند، برای عایق کاری کردن لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.

عایق های پلی یورتان تزریقی: گاهی عایق کاری کردن بعضی سطوح ضروری است که به صورت دستی قابل دسترسی نمی باشند و یا مکان های مسطح. در چنین شرایطی تزریق به کمک دستگاه های مخصوص انجام می شود.

عایق های پلی یورتان پاششی: در این نوع، مخلوط عایق ها که از دو نوع مایع ساخته شده است به وسیله دستگاه های مخصوص بر روی سطح پاشیده می شود. برای استفاده از عایق پلی یورتان پاششی ابتدا باید سطح را به طور کامل تمیز کرد به صورتی که اثری از گرد و غبار و آلودگی روی آن نباشد. ضخامت عایق وابسته به تعداد پاشش فوم است اما این ضخامت معمولا نباید از 5 سانتی متر بیشتر باشد. پلی یورتان های پاششی دو نوع دارند. سلول باز و بسته، انواع باز برای مکان هایی مناسب هستند که می خواهیم امواج صوتی بهتر جذب بشود اما انواع بسته عایق حرارتی بسیار خوبی خواهند بود.

مزایای عایق های پلی یورتان

عایق های پلی یورتان کم وزن و مقاوم هستند و قابلیت تزریق و قالب گیری دارند. عایق های پلی یورتان همچنین ضد حشرات و جانوارن هستند. می توان آن ها را رنگ آمیزی کرد. عایق خوبی برای صدا های مزاحم بوده و چسبندگی بالایی هم دارند. مهم ترین ویژگی مثبت آن ها این است که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. این عایق ها در برابر ضربه هم مقاومت بالایی دارند.

معایب عایق های پلی یورتان

عایق های پلی یورتان وقتی که به سطح چسبیده می شوند از آن جدا نمی شوند و همچنین کار کردن با آن ها سلامتی انسان ها را تهدید می کند.

نحوه خرید عایق پلی یورتان به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان عایق پلی یورتان در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب عایق پلی یورتان " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع عایق پلی یورتان با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی عایق پلی یورتان و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع عایق پلی یورتان را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون