دسته بندی ها

ورق عرشه فولادی

فروشندگان و مجریان ورق عرشه فولادی(ورق متال دک) در استان تهران

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل ورق عرشه فولادی

ورق های عرشه فولادی از جنس گالوانیزه می باشند. شکل ظاهری ورق عرشه فولادی ذوزنقه ای است. که برای ایجاد مقطع ورق ذوزنقه ای از روش نورد سرد برای شکل دهی استفاده می شود. برای پشتیبانی ورق های عرشه فولادی از تیرچه های فلزی استفاده می شود. ضخامت مناسب ورق های عرشه فولادی بین 0.8 تا 1.2 میلی متر است. کاربرد ورق عرشه فولادی برای ساختن سقف عرشه فولادی است. در ادامه ویژگی های سقف عرشه فولادی مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر تصمیم به استفاده از ورق عرشه فولادی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف این متریال در استان تهران ورق عرشه فولادی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید ورق عرشه فولادی در استان تهران

استفاده از ورق عرشه فولادی چه مزیت هایی دارد؟

ورق عرشه فولادی مقاومت بالایی در برابر آتش دارد

ورق عرشه فولادی در برابر آتش سوزی مقاوم است اما این میزان مقاومت خود به عواملی بستگی دارد که عبارتند از: عمق پروفیل، دال، اندازه آرماتور و وزن بتنی که استفاده شده است. حتی امکان مقاوم تر کردن ورق عرشه فولادی نسبت به آتش وجود دارد. برای این کار باید از میله های تقویت کننده استفاده کرد.

آکوستیک بودن ورق عرشه فولادی

به دلیل این ویژگی آکوستیک می توان از ورق عرشه فولادی برای ادارات و سازمان ها و اماکنی نظیر بیمارستان ها استفاده کرد. حتی کامپوزیت معمولی هم اگر در ساختار باشد عملکرد آکوستیک را خواهد داشت و هدف مورد نظر برآورده می شود. استفاده از عایق های اضافی به ما این امکان را می دهد که عایق صوتی قوی تری ایجاد شود.

دوام ورق عرشه فولادی

در کف سازی های فلزی از پوشش استاندارد گالوانیزه استفاده شده که مزیت خوبی است و مورد توجه می باشد. ورق های عرشه فولادی به دلیل این ویژگی دارای دوام و ماندگاری بالا می باشند.

سقف عرشه فولادی چه ویژگی هایی دارد؟

وزن سقف عرشه فولادی نسبت به سایر سقف ها به میزان قابل توجهی پایین تر است در نتیجه بار مرده ای که بر ساختمان وار می شود کاهش می یابد و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. عرشه فولادی با مش و بتن سقف عرشه فولادی را می سازند که به طور متوسط وزن تمام شده آن بین 225 تا 250 کیلوگرم در هر متر مربع است.

از آن جایی که می توان هنگام اجرای سقف عرشه فولادی، چندین سقف را به طور هم زمان ایجاد کرد پس این موضوع باعث می شود که زمان انجام پروژه ها به طرز قابل توجهی کم شود. این موضوع امروزه برای بسیار از ساختمان ساز ها حائز اهمیت است و ترجیح می دهند که زمان کم تری صرف شود.

اجرای سقف عرشه فولادی موجب می شود که حدود 30 درصد از استفاده سازه فولادی کم شود که نتیجه آن صرفه جویی در هزینه های اجرا خواهد بود.

سقف عرشه فولادی علاوه بر این که در برابر آتش سوزی مقاوم است، مقاومت قابل توجهی هم در برابر لرزش ساختمان و زلزله دارد.

اگر سقف عرشه فولادی اجرا شود می توان به آسانی به تاسیسات دسترسی داشت، علاوه بر این، سقف ضخامت کمی هم دارد.

نکته مهم دیگر این است که می توان بتن ریزی طبقات مختلف را در زمان های مشخص و مشابهی انجام داد تا باز هم در زمان صرفه جویی شود. مصرف میلگرد هم در هنگام اجرای سقف عرشه فولادی تا حدود 70 درصد کمتر است.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان ورق عرشه فولادی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب ورق عرشه فولادی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع ورق عرشه فولادی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان در استان تهران چه نوعی ورق عرضه فولادی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع ورق عرشه فولادی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره ورق عرشه فولادی

  • سقف عرشه فولادی

    سقف عرشه فولادی

    اجرای سقف متال دک یا عرشه فولادی امروزه به دلیل سهولت و تسریع مراحل اجرا طرفداران زیادی در دنیا دارد. در ای...