دسته بندی ها

ورق عرشه فولادی

فروشندگان و مجریان ورق عرشه فولادی(ورق متال دک) در تهران

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل ورق عرشه فولادی

ورق های عرشه فولادی، ذوزنقه ای شکل بوده و از جنس گالوانیزه می باشند. پشتیبانی ورق های عرشه فولادی بر عهده تیرچه های فلزی است. برای تهیه مقطع ورق ذوزنقه ای شکل، ورق های فولادی به روش نورد سرد شکل می گیرند. ضخامت مورد قبول برای این ورق ها بین 0.8 میلی متر تا 2/1 میلی متر باشد. از این ورق ها برای ساخت سقف عرشه فولادی استفاده می شود که در ادامه به ویژگی های شان می پردازیم.

مهم ترین مزیت های استفاده از ورق عرشه فولادی چیست؟

مقاومت بالای آن در برابر آتش

اگرچه میزان مقاومت در برابر آتش به عواملی نظیر عمق پروفیل، دال، اندازه آرماتور و وزن بتن مورد استفاده بستگی دارد ولی به طور کلی کامپوزیت در برابر آتش بسیار مقاوم است و مدت زمانی نزدیک به دو ساعت می تواند دوام بیاورد. البته از راه های دیگر نظیر قرار دادن میله های تقویت کننده می توان مقاومت به آتش را بیشتر هم کرد.

ویژگی آکوستیک

حتی اگر پوشش کف صفحات کامپوزیتی معمولی باشد به دلیل عملکرد آکوستیک برای ادارات و چنین اماکنی مناسب می باشد. در صورتی هم که نیاز باشد عایق صوتی قوی تری داشته باشیم، برای اماکنی مهم نظیر بیمارستان ها، می توان با عایق اضافی این هدف را برآورده کرد.

دوام

به دلیل استفاده از یک پوشش استاندارد گالوانیزه حفاظت و دوام در کف سازی های فلزی که در معرض هوازدگی مستقیم هستند افزایش می یابد. که این مزیتی عمده به حساب می آید.

اگر تصمیم به استفاده از ورق عرشه فولادی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف این متریال در شهر تهران ورق عرشه فولادی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید ورق عرشه فولادی در تهران، استان تهران

ویژگی های سقف عرشه فولادی کدامند؟

سقف عرشه فوادی نسبت به انواع دیگر سقف، وزن کمتری دارد. همین موضوع باعث می شود که بار مرده وارد بر ساختمان کاهش یابد که در اصول ساختمان سازی موضوع مهمی به حساب می آید. سقف عرشه فولادی که از عرشه فولادی، مش و بتن تشکیل شده است به طور معمول دارای وزن تمام شده 225 تا 250 کیلوگرم در هر متر مربع می باشد.

زمان انجام پروژه ها موضوعی با اهمیت زیاد است که این روزها معمولا به دلیل بروز مشکلات متفاوت به درستی رعایت نمی شود و اغلب پروژه ها  با تاخیرات زیادی همراه می شوند. در اجرای سقف عرشه فولادی امکان اجرای هم زمان چندین سقف وجود دارد و در نتیجه این به کاهش زمان مصرفی و اتمام پروژه ها در زمان معین کمک بزرگی خواهد کرد.

به هنگام اجرای سقف عرشه فولادی در حدود 30 درصد از استفاده از سازه های فولادی صرفه جویی می شود که باز هم موجب کاهش هزینه خواهد شد.

سقفی که با این روش اجرا شود مقاومت بالاتری در برابر زلزله و هم چنین آتش خواهد داشت. علاوه بر این لرزش ساختمان هم به میزان قابل توجهی کاهش خواهد بافت.

برای بتونی که در سقف استفاده می شود حدود 20 درصد می توان صرفه جویی کرد.

امکان بتن ریزی در بین طبقات مختلف در زمان های مشابه وجود دارد که باعث صرفه جویی در وقت می شود.

برای اجرای این سقف حدود 70 درصد کمتر از حالت معمولی میلگرد نیاز خواهد بود که این میزان صرفه جویی بسیار قابل توجه است.

هنگام اجرای سقف عرشه فولادی دسترسی به تاسیسات آسان تر از انواع دیگر خواهد بود.

با اجرای سقف عرشه فولادی، در مقایسه با انواع دیگر سقف ها  ضخامت سقف کاهش می یابد.

نحوه استفاده از ورق عرشه فولادی به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان ورق عرشه فولادی در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب ورق عرشه فولادی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع ورق عرشه فولادی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی ورق عرضه فولادی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع ورق عرشه فولادی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره ورق عرشه فولادی

  • سقف عرشه فولادی

    سقف عرشه فولادی

    اجرای سقف متال دک یا عرشه فولادی امروزه به دلیل سهولت و تسریع مراحل اجرا طرفداران زیادی در دنیا دارد. در ای...