دسته بندی ها

داربست مثلثی

فروشندگان و مجریان در استان تهران

راهنمای انتخاب داربست مثلثی

داربست ها میله هایی مقاوم هستند از جنس چوب یا فلز که استفاده از آن ها دسترسی به ارتفاع های زیاد را فراهم می کند. انواع مختلف داربست ها عبارتند از: داربست فلزی، داربست نمایشگاهی، داربست چوبی، داربست معلق، داربست پایه دار و داربست مثلثی.

داربست های مثلثی که نوعی داربست موقت هستند برای کار کردن در ارتفاع های بلند استفاده می شوند. ایمنی زیادی دارند و جز انواع داربست های مدولار یا اسکافلد می باشد.

ویژگی های مهم داربست های فلزی

ساختن پروژه های عظیم که ارتفاع خیلی زیادی هم دارند در اغلب موارد با دردسر های زیادی همراه است. مهم است که از چه متریال و تجهیزاتی برای این پروژه ها استفاده می شود. به طور مثال پروژه های پل سازی را اگر در نظر بگیرید دردسرهای خاص خودش را دارد و حساسیت کار بالا است. مزیت عمده داربست های مثلثی این است که می توان برای انجام چنین پروژه هایی از این داربست ها استفاده کرد. در کنار کاربرد خوب و ویژه این داربست ها می توان آن ها را به آسانی نصب کرد و مدت زمان کوتاهی به این کار اختصاص داد. داربست های مثلثی قابلیت تحمل بار زیادی دارند به طوری که می توانند 14 تن بار و حتی بیشتر از این را تحمل کنند و مقاوم باشند. استفاده از داربست های مثلثی به صرف هزینه کمی نیاز دارد.

اگر تصمیم به استفاده از داربست مثلثی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف داربست مثلثی در استان تهران داربست مثلثی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید داربست مثلثی در استان تهران

نصب داربست های مثلثی به چه صورت است؟

برای نصب کردن داربست های مثلثی نیازی نیست که از نیروی متخصص کمک بخواهید. به آسانی می توان تعداد زیادی از این داربست ها را در یک روز روی هم سوار کرد. ایمنی در اجرای داربست های مثلثی نقش خیلی مهمی دارد و باید در هنگام نصب به موضوع استحکام توجه ویژه داشت. از داربست های مثلثی برای پروژه های بزرگ استفاده می شود که این خود دلیل دیگری برای بالا بردن ایمنی آن ها می باشد. سطحی که داربست روی آن نصب می شود باید به اندازه کافی سفت و محکم باشد تا بتواند وزن وارده از طرف داربست را به خوبی تحمل کند و حرکت نداشته باشد. موادی که برای ساختن این داربست استفاده شده است هم اهمیت زیادی دارد. این که مواد مورد نظر درجه یک و مرغوب باشند موضوعی با اهمیت بالا است. اگر مواد مصرفی با کیفیت باشند میله ها کج یا خم نخواهند شد.

اگر برای داربست مثلثی نیاز باشد که سکویی برای ایستادن در نظر بگیریم باید دارای پهنای 0.6 متر باشد اما اگر سکو را برای قرار دادن مصالح می سازیم باید پهنای آن 0.85 متر باشد. با کم کردن فاصله تخته ها و نزدیک هم قرار دادن آن ها می توان امنیت را بهتر کرد.

چه عواملی بر قیمت داربست مثلثی تاثیر گذار است؟

قیمت این سازه بر اساس موادی که برای ساختن اش به کار رفته است مشخص می شود. هرچه که مواد مصرفی برای ساختن میله ها جنس بهتری داشته باشد قیمت داربست مثلثی هم بالاتر خواهد بود و البته کیفیت هم بهتر است. از دیگر عواملی که بر روی قیمت داربست های مثلثی تاثیر می گذارد وزن سازه است. هرچه وزن بیشتر باشد قیمت هم بالاتر می رود. بر اساس فاصله ای که برای فریم ها از یکدیگر تعریف می شود می توان تعداد فریم های مثلثی را تعیین کرد. در نصب داربست ها باید بیش از هر چیزی به امنیت توجه کرد. همان طور که می دانید هر سال تعداد کارگران زیادی  به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی جان خود را از دست می دهند و یا دچار مصدومیت های شدید می شوند. پس وقتی چنین موضوعی تا این اندازه اهمیت دارد باید حتما به طور ویژه به آن توجه کرد.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان داربست مثلثی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب داربست مثلثی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع داربست مثلثی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان در استان تهران چه نوعی داربست مثلثی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع داربست مثلثی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون