دسته بندی ها

داربست مثلثی

فروشندگان و مجریان در تهران

راهنمای انتخاب داربست مثلثی

رونق صنعت ساختمان سازی و پیشرفت سریع آن باعث به وجود آمدن ابزار جدیدی شده است. یکی از این ابزار که برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد داربست است. زمانی که لازم باشد کار در ارتفاعات بالا(ارتفاعی بیش تر از قد کارگران) انجام شود باید از داربست برای راحتی، استفاده کرد. در تعریف کلی می توان گفت به میله های چوبی و یا فلزی که برای ایجاد دسترسی به نقاط مختلف استفاده می شوند داربست گفته می شود. داربست ها سازه های موقتی هستند که پس از انجام کار آن ها را جمع می کنند. به دلیل این که داربست ها با جان کارگران سر و کار دارند مهم است که در اجرای شان دقت لازم به کار برده شود.

اگر تصمیم به استفاده از داربست مثلثی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف داربست مثلثی در شهر تهران داربست مثلثی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید داربست مثلثی در تهران، استان تهران

انواع مختلف داربست کدامند؟

داربست ها را بسته به کاربری شان در دسته های مختلف قرار می دهند که عبارتند از:

داربست های فلزی، داربست های نمایشگاهی، داربست های مثلثی، داربست های چوبی، داربست های معلق و داربست های پایه دار

داربست مثلثی

داربست مثلثی یکی از انواع داربست های مدولار یا اسکافلد می باشد. از این داربست که جز داربست های موقت قرار می گیرد برای زمانی که ارتفاع کار خیلی زیاد است استفاده می شود. به طور مثال هنگام ساختن برج های خیلی بلند و یا پل ها. به همین دلیل ایمنی این نوع داربست ها اهمیت خیلی زیادی دارد. استفاده از داربست های مثلثی مقرون به صرفه بوده و برای نصب کردن شان نیازی نیست از آچار‌ های مختلف استفاده شود. علاوه بر این که نصب کردن داربست مثلثی آسان است از نظر عملکرد هم یکی از ساده ترین انواع است.

داربست مثلثی چه اجزایی دارد؟

برای این که داربست مثلثی را مونتاژ کنیم به اجزای زیر نیاز است:

فریم، کفشک، پین، سرجک قابل رگلاژ و مهار افقی و مایل

داربست های مثلثی چه ویژگی ها و مزیت هایی دارند؟

از این داربست ها می توان به آسانی برای ارتفاع های خیلی بلند استفاده کرد و کار را انجام داد. به همین منظور معمولا در پروژه های با عظمت و خیلی بزرگ از این نوع داربست استفاده می شود. در پل سازی هم این داربست ها استفاده زیادی دارند. برای پروژه های بزرگ با ارتفاع زیاد علاوه بر این که دسترسی به ارتفاع های بالا مورد نظر است قطعا امنیت هم به همان اندازه حائز اهمیت می باشد. این داربست ها امکان تحمل 14 تن بار و بیشتر را نیز دارند. امکان استفاده از این داربست ها برای ساختن سقف های عظیم وجود دارد. اجزای این داربست ها سبک است. استفاده از داربست های مثلثی باعث سرعت بخشیدن به پروژه می شود و هم چنین باز و بسته کردن این نوع داربست ها هم کار آسانی است و حتی کارگران هم می توانند این کار را انجام دهند.  علاوه بر این که این داربست ها مقاومت بالایی دارند دارای قیمت مناسبی هم هستند. و جا به جا کردن قطعات شان به آسانی صورت می گیرد. مزیت دیگر داربست های مثلثی این است که قابل توسعه می باشند.

نحوه خرید داربست مثلثی به چه صورت است؟

"راهنمای انتخاب داربست مثلثی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع داربست مثلثی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی داربست مثلثی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع داربست مثلثی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون