دسته بندی ها

پشم شیشه در تهران

جستجوی پشم شیشه در شهر تهران نتیجه ای نداشت
جستجوی پشم شیشه در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید و انتخاب انواع مدل پشم شیشه

پشم شیشه یک عایق محیط زیستی است. این عایق حدود صد سال است که در صنعت ساختمان سازی برای عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرد. پشم شیشه را از بازیافت شیشه و ترکیب کردن آن با ماسه و رزین می سازند. پشم شیشه عایق خوبی برای صوت و حرارت است. محدوده دمایی پشم شیشه بین 195 درجه زیر صفر و 230 درجه بالای صفر است. همین ویژگی پشم شیشه را در بین عایق های حرارتی که در بازار وجود دارد پر کاربرد کرده است. گونه های مختف این محصول عبارتند از لوله ای، پتویی و لحافی و فله ای.

سر و صدا های مزاحم آرامش خیلی از خانه ها و اماکن را بر هم زده است به همین دلیل استفاده از یک عایق صوت خوب می تواند تا اندازه زیادی مشکل را برطرف کند. پشم شیشه عایق بسیار خوبی برای صوت است که آلودگی صوتی را به شدت کم می کند.

اگر تصمیم به استفاده از پشم شیشه را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف پشم شیشه در شهر تهران پشم شیشه با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید پشم شیشه در تهران، استان تهران

انواع پشم شیشه کدامند؟

سه گونه رایج پشم شیشه عبارتند از: فویل آلومینیومی، بافت سیاه شیشه ای و الیاف پارچه ای شیشه ای

پشم شیشه در بازار به دو صورت رولی و پانلی موجود می باشد.

کاربرد های مهم پشم شیشه در صنعت ساختمان سازی کدامند؟

  • برای عایق کاری کردن دیوار ها می توان از پشم شیشه استفاده کرد.
  • برای نصب کاشی های سقف از پشم شیشه استفاده می شود.
  • برای ایجاد قسمتی در ساختمان که دور از آلودگی صوتی باشد و سر و صدا های مزاحم به آن راه نداشته باشد از پشم شیشه استفاده می شود.
  • برای مجاری لوله کشی ساختمان ها و همچنین در کانال های هوا و ساخت مخازن نیز کاربرد دارد.

نکاتی که هنگام خریدن پشم شیشه باید بدانیم

ویژگی های ظاهری پشم شیشه هم در خصوصیاتش تاثیر زیادی دارند پس مهم است که بدانیم که پشم شیشه خوب و با کیفیت باید دارای چه ویژگی های ظاهری باشد. به طور مثال نوع روکش پشم شیشه، کیفیت، ضخامت و تراکم از مواردی هستند که باید به آن ها توجه ویژه داشت. پشم شیشه باید دارای روکش خوب و مناسبی باشد. در این صورت است که انتخاب درستی خواهد بود. انعطاف پذیری پشم شیشه به طول و ضخامت آن بستگی دارد. وقتی طول الیاف بیشتر باشد و ضخامت کمتر، در این صورت انعطاف پذیری زیادتر خواهد بود که در نتیجه برای پشم شیشه مزیتی مهم به شمار می آید. البته ضخامت استانداردی که برای الیاف پشم شیشه تعریف شده است بین 2.3 تا 4.6 میکرون می باشد. وقتی ضخامت بیشتر باشد و در نتیجه انعطاف پذیری کمتر، در این صورت الیاف خشن و شکننده می شوند. که در صورت خرد شدن آن ها حفره های بین الیاف هم از بین می رود و از هم گسیختگی الیاف موجب می شود خاصیت عایق بودن هم از بین برود.

اگر پشم شیشه رطوبت محیط را جذب کند، در این حالت خاصیت عایق حرارتی خود را از دست خواهد داد. که همین موضوع این محصول را به محیطی تبدیل می کند که امکان رشد قارچ و باکتری در آن زیاد است. این شرایط در نهایت باعث تخریب این محصول خواهند شد. که جهت جلوگیری کردن از وقوع این مشکل باید از پوشش های ضد رطوبت و فویل های آلومینیومی استفاده شود.

نحوه خرید پشم شیشه به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان پشم شیشه در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب پشم شیشه" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع پشم شیشه با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی پشم شیشه و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع پشم شیشه را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره پشم شیشه