دسته بندی ها

فروش باسکول دیجیتال کفه ای یک تن لغایت ده تن

  • قیمت :

    از ۵,۵۰۰,۰۰۰ تا ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : دستگاه

توضیحات

باسکول وسیله ای است که برای توزین اجسام سنگینی که با ترازو قابل وزن کردن نیستند استفاده می شود و بر دو دسته باسکول دیجیتال و باسکول قپان تقسیم می شود . باسکول دیجیتال نوعی باسکول هوشمند است که کاربر دخالت کمتری در عملیات توزین دستگاه دارد و بصورت خودکار تمام مراحل توسط خود باسکول انجام می شود . اما باسکول قپان باسکول های سنگی قدیمی هستند که بصورت دستی Manual و با دخالت کاربر عملیات توزین انجام می شود که در اصطلاح به آنها باسکول های مکانیکی هم گفته می شود . باسکول های دیجیتال از طریق منبع تغذیه برق شروع به فعالیت می کنند ولی باسکول های سنگی یا مکانیکی به انرژی خاصی برای کارکردن نیاز نداشته و از این رو مزیت هایی هم دارد ولی خبر بد این است که دقت این نوع باسکول فوق العاده پایین است و ابدا با باسکول های دیجیتال قابل قیاس نیست .

باسکول‌های کفه‌ای ، با نشاندهنده دیجیتال با بدنه صد‌ درصد فلزی و رنگ پودری چکشی صنعتی و مقاوم در برابر ضربه، فشار و تابش شدید خورشید تولید شده و در کارخانجات و معادن و صنوف دیگر بکار می رود. باسکول‌های کفه‌ای همراه با لودسل‌های دارای استاندارد معتبر جهانی و قیمت‌های بسیار مناسب تولید می گردد.
مزایای باسکول‌های کفه‌ای :
دارای کفه فلزی
کاربری بسیار آسان
دارای سازه صنعتی مستحکم
بدنه فلزی با رنگ صنعتی مقاوم
LCD و LED تک نمایشگر و سه نمایشگر - ( دارای نمایشگرهای مختلف (مطابق با درخواست مشتری
استفاده از ۴ لودسل جهت اندازه گیری بهتر وزن در باسکول کفه ای
قابلیت قرارگیری باسکول به همراه رمپ ورودی و خروجی
دارای پیشرفته ترین تجهیزات الکترونیکی در بین باسکول های موجود
مناسب جهت استفاده در واحدهای تولیدی، عمده فروشی و انبارها، صنایع نساجی، سیم و کابل، کشاورزی، شیمیایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، میادین میوه و تره بار

سایر محصولات و خدمات ما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای