دسته بندی ها

نرده و پله چوبی در اصفهان

جستجوی نرده چوبی در شهر اصفهان نتیجه ای نداشت
جستجوی نرده چوبی در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب نرده چوبی تراس، راه پله و نرده چوبی باغچه

چوب در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. چوب دارای ویژگی های خاصی می‌باشد و در هر فضایی، زیبایی و جلوه خود را حفظ و آن محیط را دلنشین تر می‌کند. یکی از راه های استفاده چوب در منزل، نرده و پله های چوبی است که بسته به فضای ساختمان و سلیقه افراد، ساخته و طراحی می‌شوند. راه پله و نرده چوبی طرفداران زیادی در بین طراحان دکوراسیون داخلی دارد. در خانه های دوبلکس داشتن راه پله ای زیبا، خانه را بسیار شیک و لوکس می‌کند. 
در فضای راه پله نرده به کار می‌رود تا هنگام استفاده فضای امنی داشته باشد و از خطر سقوط افراد از ارتفاع جلوگیری کند. نرده چوبی بسیار خاص و چشم نواز است. نرده چوبی معمولا از چوب روس و راش تهیه می‌شود، که بسته به نوع آب و هوای جغرافیایی از آن‌ها استفاده می‌شود.


اگر تصمیم خرید پله چوبی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف پله چوبی و نرده چوبی در شهر اصفهان، محصول با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در اصفهان موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده پله چوبی و نرده چوبی را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.

خرید نرده چوبی و پله چوبی در شهر اصفهان، استان اصفهان


وقتی در خانه ایی نرده چوبی داریم خیلی بهتر است که از پله چوبی برای هماهنگی و جلوه بهتر استفاده کنیم. برای ساخت راه پله چوبی از چوب هایی که دارای مقاومت کششی و فشاری بالایی هستند استفاده می‌شود، معمولا از چوب درختانی که برگ های پهنی دارند مثل چوب بلوط، چوب گردو، چوب اش و ... برای ساخت پله چوبی استفاده می‌شود، زیرا مقاومت آنها بسیار زیاد است. برای استحکام بیشتر رویه پله چوبی، از چند لایه چوب که کنار هم پرس می‌شوند، استفاده می‌کنند.
اگر راه پله چوبی طبق اصول و طراحی مهندسی ساخته شود نه تنها بسیار به دکوراسیون داخلی خانه زیبایی می‌بخشد بلکه دوام طولانی خواهد داشت. نصب نرده چوبی و پله چوبی باید به وسیله یک نصاب خبره، انجام شود تا محکم و ایمن باشد. راه پله چوبی بعد از مدتی جلای خود را از دست می‌دهد و باید دوباره آنها را رنگ کرد. طراحان دکوراسیون داخلی برای تعیین جنس راه پله، آن را با جنس کفپوش خانه تطبیق می‌دهند، برای نرده و پله چوبی، پارکت بیشترین تناسب را دارد. راه پله چوبی، باید در برابر حشرات، پوسیدگی و رطوبت، مقاوم باشند.


در ساخت راه پله چوبی می‌توانیم نرده و پله را هر دو از جنس چوب استفاده کرد و یا چوب را با شیشه و فلز ترکیب کنیم. در ترکیب چوب با شیشه در ساخت راه پله، معمولا پله ها به صورت چوبی بود و نرده ها از جنس شیشه ساخته می‌شوند و راه پله ایی مدرن و امروزی از این ترکیب به دست می آید. وقتی ترکیب فلز و چوب در ساخت راه پله به کار می‌رود، استفاده نرده های فلزی با طرح های ساده، سبک راه پله را مدرن می‌کند و استفاده از نرده های فلزی با تزئین و پیچ و خم، سبک راه پله را قدیمی می‌کند. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان در اصفهان درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نرده چوبی و پله چوبی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع رایج این محصولات، با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان، شهر اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در اصفهان چه نوع پله چوبی یا نرده چوبی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصولات خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر اصفهان انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره نرده چوبی