دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع بتن الیافی در شهر تهران و استان تهران

فروشندگان و مجریان در تهران

 • تولید کننده انواع الیاف بتن - (الیاف فلزی، الیاف پلیمری، الیاف شیشه)
  آدرس: سهروردی شمالی

راهنمای انتخاب و خرید انواع بتن الیافی در شهر تهران و استان تهران

بتن الیافی ماده ای کامپوزیتی است که از مخلوط های سیمان، ملات با بتن با الیاف ناپیوسته و یا گسسته یا یکنواخت تشکیل شده است. انواع گوناگونی بتن الیافی وجود دارد که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارا هستند. الیاف قطعاتی هستند که با مواد تقویت شده و دارای ویژگی های خاص خود می باشند. برای به دست آوردن ابعاد الیاف باید نسبت طول به قطر را حساب کرد. این ابعاد به طور معمول بین 30 تا 150 می باشند. مواد الیافی که در ساختار بتن الیافی وجود دارد تمامیت ساختار بتن را افزایش می دهد. الیاف ها ممکن است جدا از هم و به صورت گسسته باشند که توزیع یکنواختی بر روی سطح دارند. الیاف ها گونه های متفاوتی دارند که عبارتند از الیاف های شیشه ای، الیاف های طبیعی، الیاف های مصنوعی و الیاف های فولادی. این الیاف های گوناگون خواص متفاوتی هم به بتن می دهند.

اگر تصمیم به استفاده از بتن الیافی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف بتن الیافی در شهر تهران بتن الیافی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید بتن الیافی در تهران، استان تهران

عمده مصرف بتن الیافی برای بتونه است ولی این به این منظور نیست که در بتن های معمولی کاربرد ندارد. بتن هایی را که با الیاف تقویت شده اند برای پیاده رو یا کف استفاده می کنند. در ساختمان سازی برای ستون ها و تیر ها هم معمولا از بتن الیافی استفاده می کنند. این استفاده یا به صورت تکی است و یا با میلگرد. خوبی بتن هایی که با الیاف تقویت شده اند این است که در مقایسه با میلگرد های گره خورده دارای قیمت مناسب تری هستند و استفاده از آن ها به صرف هزینه کمتری نیاز دارد که خود موضوع مهمی می باشد. علاوه بر پایین تر بودن هزینه، بتن های الیافی در برابر بار، مقاومت کششی بالا تری هم دارند. برای استفاده از بتن الیافی باید به شکل آن، ابعاد و اندازه ای که دارد و هم چنین طول بتن الیافی توجه کرد. زیرا هر الیاف بتنی با مشخصات مربوط به خود در جای مشخصی کاربرد دارد.

استفاده از بتن الیافی چه اثراتی دارد؟

به کار بردن الیاف در بتن موجب می شود که خوردگی کنترل شود و همچنین از خشک شدن و ترک خوردگی در بتن ممانعت می کند. یک ویژگی دیگر الیاف ها این است که نفوذ پذیری بتن را کم می کنند و در نتیجه آب کمتری پس داده می شود. حتی برخی از الیاف ها وجود دارد که مقاومت خیلی بیشتری در برابر ضربه و ساییدگی دارند. اما استفاده از بتن مقاومت خمشی بتن را تقویت نمی کند ولی سازه را تقویت می کند. البته برخی از الیاف ها هم هستند که استفاده از آن ها مقاومت بتن را کاهش می دهد.

الیافی که به بتن اضافه می شود درصدی از حجم بتن و الیاف است که به عنوان کسر حجمی می شناسند. این عدد بین 0.1 تا 3 درصد متغیر است. در صورتی که انعطاف پذیری الیاف از مخلوط بتن بیشتر باشد باعث افزایش مقاومت کششی می شود. اما اگر در نسبت ابعاد افزایش داشته باشیم مقاومت افزایش پیدا می کند. اگر الیاف را بلند انتخاب کنیم در کارایی اختلالاتی ایجاد می شود.

نحوه خرید بتن الیافی به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان بتن الیافی در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب بتن الیافی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع بتن الیافی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوعی بتن الیافی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع بتن الیافی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره بتن الیافی

 • الیاف بتن چیست؟

  الیاف بتن چیست؟

  بتن تقویت شده با الیاف (بتن الیافی)، بتنی حاوی مواد فیبری است که باعث بهبود خواص مطلوب بتن مانند مقاومت آن ...
 • بتن الیافی چیست ؟

  بتن الیافی چیست ؟

  بتن الیافی در واقع نوعی کامپوزیت است که با استفاده از الیاف تقویت کننده در داخل مخلوط بتن، مقاومت کششی و فش...