دسته بندی ها

آسفالت کاری و قیرگونی در تهران

جستجوی آسفالت کاری در شهر تهران نتیجه ای نداشت
جستجوی آسفالت کاری در همه استان ها (کل کشور)

بررسی و خرید انواع آسفالت در شهر تهران، استان تهران

آسفالت ، ماده‌ای با چسبندگی بسیار بالاست که از ترکیب شن، ماسه و قیر ساخته می‌شود. منظور از آسفالت کاری، عملیات اجرای آسفالت است. آسفالت دارای سه نوع است: آسفالت گرم، سرد و حفاظتی. اگر عملیات مخلوط شدن، پخش و تراکم مصالح و قیر تحت گرما باشد، به آن آسفالت گرم می‌گویند که خود دارای انواع مختلف است. اگر عملیات مخلوط و تراکم در دمای محیط انجام شود، آسفالت از نوع سرد است. در نهایت، آسفالت کاری حفاظتی برای مواقعی که هدف، بالا بردن مقاومت سایشی و لغزشی است مورد استفاده قرار می‌گیرد. ضمن این‌که هزینه اجرای آسفالت حفاظتی نسبت به سایر انواع آسفالت، بسیار پایین است. 
اگر تصمیم خرید آسفالت را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف این محصول در شهر تهران آسفالت با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید آسفالت در شهر تهران، استان تهران


آسفالت کاری و قیرگونی به عوامل زیادی وابسته است که اگر مطابق با استانداردها انجام نشود، نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. این عوامل عبارتند از؛  دمای هوا و فصلی که عملیات انجام می‌شود، سرعت وزش باد و خواص فیزیکی مصالح مصرفی.
به خاطر داشته باشید، روی سطحی که در معرض بارش باران است امکان آسفالت ریزی یا قیرگونی وجود ندارد. سطحی که قرار است عملیات آسفالت کاری یا قیرگونی روی آن انجام شود، باید کاملا تمیز و عاری از ذرات اضافی و آلودگی باشد. پس از آماده شدن سطح، باید مصالح آسفالتی را پخش کرد، تا آماده کوبیدن شود. در پخش کردن آسفالت، رعایت یکنواختی اهمیت زیادی دارد. عدم یکنواختی پخش آسفالت، موجب ایجاد پستی و بلندی در سطح خواهد شد. هرقدر ضخامت آسفالت بیش‌تر باشد، مدت زمان مجاز برای کوبیدن آن بیش‌تر خواهد بود. تعداد و نوع غلطک‌های مورد نیاز برای کوبیدن آسفالت، بر اساس مقدار آسفالت مصرفی مشخص می‌شود. پس از انجام عملیات، دست کم سه ساعت زمان نیاز است تا سطح آماده رفت و آمد شود. البته فراموش نکنید، عوامل محیطی و شرایط آب‌و‌هوایی هم بر این زمان تاثیرگذار است. تردد در زمان کوتاه پس از اجرا، سبب آسیب دیدن آسفالت خواهد شد.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان آسفالت در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب آسفالت " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان این محصول در تهران چه نوعی آسفالت و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع آسفالت را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون