دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع آلاچیق در شهر مشهد و استان خراسان رضوی

فروشندگان و مجریان آلاچیق در مشهد

  • طراحی واجرای انواع الاچیق حبابی و شفاف ،خونه کپسولی و سقف متحرک
    آدرس: بلوار توس
  • شرکت سارک مجری خانه های پیش ساخته سبک ۱-خانه پیش ساخته چوب و فلز قابل حمل و قابل مونتاژ و دمونتاژ ۲-کانکس پیش ساخته چوب و فلز با متریال ایرانی-فراوری شده ۳-الاچیق های پیش ساخته چوب و فلز
    آدرس: وکیل اباد-دانش اموز

راهنمای انتخاب و خرید انواع آلاچیق در شهر مشهد و استان خراسان رضوی

آلاچیق یک سازه نیمه باز است و برای استراحت در فضای باز ساخته می‌شود تا از طبیعت استفاده کنیم، لذت ببریم و یک سرپناه برای جلوگیری از تابش آفتاب و بارش برف و باران داشته باشیم. آلاچیق را در فضاهای سرسبز و منطقه های دیدنی در حیاط می‌سازند. از آلاچیق در فضاهای باز باغ، ویلا، باغچه، روف گاردن، پارک و ... استفاده می‌شود و بخشی از دکوراسیون حیاط و فضای باز است. 
آلاچیق ها با توجه به نوع آب و هوا طراحی می‌شوند، برای دیوار های آلاچیق از چوب یا شیشه استفاده می شود. برخی آلاچیق ها فضای کاملا بسته‌ایی دارند که بیشتر برای مناطق سرد و یا برای استفاده در فصل زمستان هستند و می‌توان داخل آن‌ها وسایل گرمایشی به کار برد.
اگر تصمیم خرید آلاچیق را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید، از بین انواع مختلف آن در شهر مشهد آلاچیق با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در مشهد موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.

خرید آلاچیق در مشهد، استان خراسان رضوی


در بیشتر آلاچیق ها میز و صندلی از جنس بدنه آلاچیق برای نشستن افراد طراحی میشود، داخل آلاچیق را صندلی دور تا دور نصب میکنند و یا میز و صندلی های قابل حمل قرار می‌دهند و در برخی موارد باربیکیو یا کباب پز داخل آلاچیق نصب می‌کنند. امروزه طرح های متفاوتی از آلاچیق ساخته میشود، برخی افراد از آلاچیق های سنتی استقبال می‌کنند و برخی طرفدار آلاچیق های مدرن و امروزی هستند. اجرا و طراحی آلاچیق باید با ایده و سلیقه خریدار انجام شود. اندازه آلاچیق بسته به تعداد افراد و فضایی که آلاچیق باید در آنجا ساخته شود، در نظر گرفته می‌شود. اگر آلاچیق نسبت به فضایی که در اختیار داریم، زیادی بزرگ یا کوچک باشد شکل نامناسبی به آن مکان می دهد. 
آلاچیق ها در انواع سبک ها و طرح های متنوع ساخته و به صورت ثابت یا متحرک در انواع فلزی، چوبی، پارچه‌ایی و سیمانی طراحی و نصب می‌شوند. اسکلت آلاچیق ها از فلز و چوب است و برخی از آنها سقف شیبدار و برخی سقف مسطح دارند.  برای سقف آلاچیق از پارچه، سقف سفالی، چوب و گیاهان رونده استفاده میکنند. آلاچیق ها در زیر تابش خورشید، بارش برف و باران قرار دارند پس نه تنها باید به زیبایی آن توجه کرد بلکه باید به استحکام و مقاومت آلاچیق ها هم توجه بسیار کرد. 
آلاچیق پیش ساخته، نسبت به آلاچیق هایی که سفارشی طراحی و ساخته می‌شوند ارزان تر هستند، به خاطر نصب سریع و آسان، تنوع بسیار زیاد و وزن کم مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند. آلاچیق پیش ساخته دو نوع است آلاچیق پیش ساخته ثابت که ظاهر آن مثل آلاچیق های چوبی است به صورت پیش ساخته برش خوردند و باید روی هم سوار شوند و آلاچیق پیش ساخته موقت که به صورت سایه بان می‌باشد، پایه آن از فلز است و سقف اش از پارچه تهیه می‌شود و معمولا برای استخر ها، لب ساحل و ... استفاده می‌شود. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان در مشهد درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب آلاچیق" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع آن با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضوی، شهر مشهد داشته باشید. این که فروشندگان این محصول در مشهد چه نوعی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع آلاچیق را در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع این محصول در شهر مشهد انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره آلاچیق