دسته بندی ها

ارسال پیام به گروه عایق کویر یزد

گروه عایق کویر یزد

تولید کننده درب و پنجره های دوجداره upvc و آلومینیوم و توری های پلیسه ای جمع شونده تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های مدرن در اسرع وقت

درباره گروه عایق کویر یزد

یک انتخاب خوب، یک عمر آسایش
گروه تولیدی عایق کویر یزد، متشکل از سه شرکت تولیدی به نام های تجاری پنجره عایق کویر (تولید درب و پنجره دوجداره upvc) ، تک آلومینیوم کویر (تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیوم) و مهسان توری ساز (تولید توری های پلیسه ای جمع شونده) به منظور بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ سرمایه های ملی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است و به یاری خداوند و پرسنل مجرب توانسته در حال حاضر سهم عمده ای از بازار مصرف ساختمان کشور را از آن خود نماید.
از جمله افتخارات این گروه :
۱. بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت (iso۹۰۰۱:۲۰۰۵)
۲. تولید و نصب مطابق با استانداردهای بین المللی (RAL GA ۷۱۶/۱ آلمان)
۳. تولید تحت لیسانس veka آلمان
۴. عضو هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان درب و پنجره upvc ایران
۵. عضو خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد
۶. نماینده انحصاری سیندژ در استان یزد
۷. دارنده گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات
۸. توان تولید ۱۵۰عدد درب و پنجره در هر شیفت مطابق با هر نوع سلیقه (نرمال ، خم ویترینی ، قوس از بالا، دایره، کشویی و ....)
۹. تولیداتی با ضمانتنامه و گارانتی ۱۰ ساله
تعویض پنجره های قدیمی:

شرکت در راستای اصلاح الگوی مصرف و بهینه سازی مصرف سوخت اقدام به ارائه طرحی در شرکت به عنوان طرح تعویض نموده است این تیم به صورت تخصصی اقدام به تعویض پنجره های فرسوده با پنجره هایupvcبا کمترین میزان تخریب و در حداقل زمان ممکن می نماید. در تیم مجری این طرح از مهندسین معمار و کارشناسان و طراحان متخصصپنجره استفاده شده تا با افزایش توان تخصصی، نسبت به تعویض پنجره های کلیه سازمانها و ارگانهای دولتی و منازل مسکونی با بالاترین سطح رضایت مشتری اقدامات لازم صورت پذیرد.
ارسال دیدگاه در مورد این شرکت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای