انتخاب استان و شهر

  ستون قصر طلایی vip

  دسته بندی موضوعی

  پنجره

  فروشندگان و مجریان پنجره

  راهنمای انتخاب پنجره

  پنجره

  پنجره در فضای ساختمان یک عنصر مهم نورگیری و تهویه است.پنجره فقط برای عبور نور و ورود هوا در ساختمان نیست بلکه در زیبایی ساختمان نیز تاثیر بسیاری دارد.

  انواع پنجره های رایج:
  پنجره چوبی: پنجره های چوبی، مواد اولیه آن در طبیعت ساخته میشود. دارای زیبایی و اصالت است امروزه با روش های جدید و پیشرفت تکنولوژی چوب، پنجره های چوبی بادوام و مقاوم ساخته میشود. قابلیت ساخت پنجره های دو جداره آن میباشد.
  پنجره آهنی: پنجره های آهنی را در ساختمان های قدیمی بسیار می بینیم به علت دوامی بالایی که داشت مورد استفاده بسیار قرار میگرفت. اما امروزه به خاطر عایق نبودن، خوردگی و زنگ زدگی دیگر مورد توجه سازندگان ساختمانی نمیباشد.
  پنجره آلومینیومی: این پنجره ها در صنعت ساختمان بسیار مورد توجه هستند به خاطر مقاومتی که در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد، سبک و نازک هستند و دارای مقاومت بالایی هستند. نسل جدید پنجره های آلومینیومی، پنجره های دوجداره ترمال برک هستند که امروزه بسیار مورد توجه سازندگان ساختمانی قرار گرفته اند.
  پنجره UPVC: پنجره های یو پی وی سی به صورت یکپارجه تولید میشوند. در مقابل سرما، گرما و ضربه بسیار مقاوم است. ویژگی بسیار مهم این پنجره ها عایق بودن آن در برابر سرما، گرما، صوت، و گرد و غبار است.

  مطالب مفید درباره پنجره

  ارسال دیدگاه یا سوال, درباره پنجره