دسته بندی ها

ارسال پیام به شرکت کالا تجهیزات آشپزخانه خاورمیانه

شرکت کالا تجهیزات آشپزخانه خاورمیانه

وارد کننده تجهیزات آشپزخانه فرانس ، هود ، سینک ، اجاق گاز ، فر توکار ، ماکروویو ، ماشین ظرفشویی

درباره شرکت کالا تجهیزات آشپزخانه خاورمیانه

اعطای نمایندگی تجهیزات آشپزخانه فرانس ( France ) - هود آشپزخانه - سینک ظرفشویی - اجاق گاز - فر توکار- ماکروویو - ماشین ظرفشویی
برند (France Atik ) فرانس و محصولات فرانس انحصارا برای بازار ایران و فرهنگ و سلیقه ایرانی تولید میشود این برند زیر مجموعه ای از شرکت فرانسوی بین المللی GroupeBrandt (گروپ برندتی ) میباشد. لازم به ذکر است این شرکت بزرگ فرانسوی ، طراحی و مدیریت تولید چهار برند بزرگ اروپایی را نیز در اختیار دارد و عضو پروتکل WIPO و دارای سهم بسزایی در بازار جهانیست. کلیه محصولات تولید شده برای برند فرانس و ۴ برند دیگر اروپایی این شرکت در راستای کمترین اسیب رسانی به محیط زیست تولید شده ، دوست دار محیط زیست بوده و مصرف انرژی محصولات در کمترین میزان بر اساس تکنولوژی روز دنیا بوده که در همین راستا شورای برنامه محیط زیست ملل (یونپ) در بیست و ششمین نشست خود از شرکت GroupeBrandt بصورت ویژه تقدیر نمود .

اعطای نمایندگی تجهیزات آشپزخانه فرانس ( France ) - هود آشپزخانه - سینک ظرفشویی - اجاق گاز - فر توکار- ماکروویو - ماشین ظرفشویی

http://franceco.vip/‎

محصولات فرانس با طراحی خاص از بهترین مواد و قطعات با کیفیت ساخت اروپا و در برترین کارخانه های صادراتی در فرانسه ،ایتالیا ،لهستان ، چین و برزیل زیر نظر و تحت کنترل کیفی شرکت Groupebrandt گروپ برندتی فرانسه تولید شده که توانسته تضمین گارانتی ۵ ساله را در ایران برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد و فرانس به تنها برند یکه تاز در زمینه خدمات پس از فروش و تامین قطعات مصرفی حتی پس از پایان دوره گارنتی در ایران تبدیل شود .
محصولات فرانس دارای دوره گارانتی معتبر بلند مدت ۵ ساله بدون قید شرط بوده که در ایران به هیچ عنوان چنین دوره گارنتی طولانی مدت معتبر نه در برند های خارجی (وارداتی) و نه در برند های داخلی (که در ایران تولید شده )وجود خارجی ندارد. محصولات فرانس با طراحی خاص ، کیفیت بسیار بالای جهانی ، مصرف انرژی بسیار پایین بر اساس تکنولوژی روز اروپا و خدمات پس از فروش بی سابقه در ایران لبخند رضایت را برای مشتریانش به ارمغان اورده است .

محصولات و خدمات شرکت کالا تجهیزات آشپزخانه خاورمیانه

زمینه های فعالیت شرکت کالا تجهیزات آشپزخانه خاورمیانه

ارسال دیدگاه در مورد این شرکت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای