دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

رنگ های پرطرفدار در سال 2017

undefined
Sakhtemoon

اتاق های پرنور همیشه پرطرفدار هستند و طبق نظر طراحان دکوراسیون، زرد خردلی روشن و تیره همه جا کارایی دارند. برای مبلمان و دیوارها و آشپزخانه می توان از این رنگ استفاده کرد.اتاق های پرنور همیشه پرطرفدار هستند و طبق نظر طراحان دکوراسیون، زرد خردلی روشن و تیره همه جا کارایی دارند. برای مبلمان و دیوارها و آشپزخانه می توان از این رنگ استفاده کرد.

طرح و نمای زمردی کارآیی زیادی ندارد. رنگ آبی استفاده شده در مبلمان، یک رنگ مکمل است و از تاریخ برگرفته شده است.

سبز به عنوان رنگ سال معرفی شد و این رنگ نه تنها برای نمای بیرونی بلکه برای نمای داخلی هم کارایی دارد. برای ورودی منزل هم، طراحان از رنگ سیب سبز استفاده کردند.

اگر بیشتر به استایل قدیمی علاقمند هستید، رنگ سبز زیتونی مورد مناسبی است. البته غالبا در اولین برخورد ، سبز زیتونی تیره به نظر می رسد . اما این رنگ را دست کم نگیرید، چرا که این رنگ پیچیدگی و ظرافت خاصی دارد و برای کتابخانه بسیار ایده آل است.

اگر نور خورشید به سختی وارد منزل می شود و یا به عبارتی اتاق آفتاب گیر نیست، راه دیگری وجود دارد : اتاق را رنگ سفید بزنید تا روشن به نظر برسد. در این حالت دیگر لازم نیست که هر اتاق، یک پنجره داشته باشد. اگر یک پنجره در سالن غذاخوری وجود داشته باشد، کافی است.

اگر دنبال طرحی خنثی در اتاق خود هستید، رنگ بژ را به شما پیشنهاد می کنیم. قبل از هر چیز به شما اطمینان خاطر می دهیم که بژ، رنگی آرام بخش است و تاثیرات درمانی دارد.

رنگ سیاه همیشه در پس زمینه به کار می رود و فضا را تیره می کند. این اتاق با صندلی چرمی، طرحی مورد علاقه آقایان است.

رنگ خاکستری از مجموعه رنگ هایی است که در سال 2017 بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

آخرین پیشنهاد، رنگ سفید کلاسیک است که در تمام فضاها قابلیت کاربرد دارد. طراحان اروپایی، دیوار، سقف و حتی شومینه را رنگ سفید کلاسیک می زنند.


ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء