دسته بندی ها

گریتینگ فایبرگلاس

  • قیمت :

    از ۴,۵۰۰,۰۰۰ تا ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : پنل

توضیحات

گریتینگ فایبرگلاس چیست؟ آشنایی با انواع گریتینگهای فایبرگلاس
گریتینگ کامپوزیتی به نام های گریتینگ GRP و یا گریتینگ های FRP شناخته می شوند. گریتینگ فایبرگلاس (کامپوزیتی )ترکیبی از الیاف و رزین می باشند که امروزه به صورت گسترده جایگزین گریتینگ های فلزی گردیده اند. این نوع گریتینگ نسبت به گریتینگ های گالوانیزه دارای وزنی سبک تر بوده و مقاومت شیمیایی و محیطی بسیار بالاتری هستند گریتینگ کامپوزیتی دو دسته به شرح ذیل می باشند.

گریتینگ های مولدد(molded)
ابعاد استاندارد این گریتینگ ها ۱۲۲۰ در ۳۶۶۰ میلیمتر می باشد که دارای چشمه هایی با ابعاد ۳۸ در ۳۸ میلیتر هستند.ضخامت این نوع گریتینگ های کامپوزیت از ۲۵ میلیمتر تا۵۰ میلیمتر می باشد که می تواند به صورت روکش دار نیز عرضه شود که در نوع روکش دار یکی از سطوح گریتینگ با استفاده از صفحه آجدار کامپوزیتی پوشیده می شود.

گریتینگ پالترود
این دسته از گریتینگ ها از پروفیل های کامپوزیتی I و T شکل که به روش پالتروژن تولید شده اند، ساخته می شود.گریتینگ های فایبرگلاس از نوع پالترود به علت درصد بالای الیاف ظرفیت تحمل بار بالایی دارند.در سایز های متنوع با توجه به درخواست مشتری قابل تولید می باشد.

گریتینگ های روکشدار
در مکان هایی که استفاده از گریتینگ های مشبک امکان پذیر نمی باشد و سطح محل استفاده نیاز به پوشیده شدن دارد، گریتینگ های روکشدار جایگزین مناسبی برای گریتینگ های مولدد و پالترود هستند.این محصولاد تلفیقی از گریتینگ های مولدد و صفحات کامپوزیتی می باشند که به یکدیگر اتصال داده شده اند.

Fiberglass Molded Grating
کاربرد ومزایای استفاده از گزیتینگهای فایبرگلاس

مزایای استفاده از گریتینگهای فایبرگلاس :
مقاوم در برابر خوردگی، وزن پایین ،استحکام بالا، عایق الکتریسیته، مقاوم در برابر حریق، مقاوم در برابر رطوبت ،نصب سریع ،عدم نیاز به تعمیر نگهداری، طول عمر بالا و .. ..

مزایای اقتصادی گریتینگهای فایبرگلاس
وزن پایین
مقرون به صرفه بودن
عایق بودن
هزینه نصب پایین
قابلیت کاربرد بالا

سایر محصولات و خدمات ما

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای