دسته بندی ها

موم پرایمر

  • قیمت :

    از ۱۵,۰۰۰ تا ۲۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : کیلو

توضیحات

ایزولاسیون دیوارهای برشی، حائل، عرشه‌ی پل‌های بتنی و سازه‌های نگهبان
برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و کنترل خوردگیِ دیوارهای برشی، حائل، عرشه‌ی پل‌های بتنی و سازه‌های نگهبان از روش‌های گوناگونی استفاده می‌شود. یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها استفاده از روش “واکس پرایمر کوتینگ” می‌باشد. در این روش از دو محصول به نام‌های PB۲۸۵ و PL۸۵ استفاده می‌شود.
پرایمر PB۲۸۵
این محصول نوعی موم است که برای استفاده بر روی سطوح فونداسیون‌های بتنی و مخازن مدفونه تهیه و تولید شده است. پرایمر PB۲۸۵ قادر است سطوح زیرین خود را در مقابل نفوذ رطوبت و عوامل خورنده محافظت نماید. این محصول به رنگ مشکی تولید و عرضه می‌شود و نیاز به هیچ‌گونه حلالی ندارد. پرایمر PB۲۸۵ در برابر رطوبت، اسید، باز و شوره کاملا مقاوم است.
پرایمر PL۸۵
این محصول نوعی موم بسیار غلیظ است که برای استفاده بر روی سطوح لوله‌های نفت و گاز به جهت محافظت آن‌ها در برابر عوامل خورنده تهیه و تولید شده است. همچنین می‌توان از این محصول به عنوان لایه‌ی نهائی بر روی پرایمر PB۲۸۵ با هدف مقاومت و دوام بیشتر در برابر رطوبت و عوامل خورنده استفاده نمود. این محصول به رنگ مشکی تولید و عرضه می‌شود و نیاز به هیچ‌گونه حلالی ندارد. پرایمر PL۸۵ در برابر رطوبت، اسید، باز و شوره، همچنین ضربات احتمالی کاملا مقاوم است.
روش واکس پرایمر کوتینگ
ابتدا یک لایه پرایمر PB۲۸۵ بر روی سطح مورد نظر اجرا می‌نمائیم. ۲۴ ساعت بعد سطح مورد نظر را بررسی می‌کنیم تا در صورتی که پرایمر PB۲۸۵ اجرا شده بیش از حد نفوذ کرده، مجددا یک لایه پرایمر PB۲۸۵ بر روی سطح مورد نظر اجرا کنیم. بعد از گذشت ۲۴ ساعت می‌توان یک لایه پرایمر PL۸۵ به عنوان لایه‌ی نهائی بر روی سطح PB۲۸۵ اجرا نمود. پس از گذشت ۴۸ ساعت لایه‌های اجرا شده خشک شده است.
از این روش برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و عوامل خورنده بر روی دیوارهای برشی و حائل، سطح زیرین آسفالتِ عرشه‌ی پل‌های بتنی، سازه‌های نگهبان و مخازن مدفونه استفاده می‌شود.

سایر محصولات و خدمات ما

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای