دسته بندی ها

کانکس پیش ساخته

فروشندگان و مجریان

 • طراحی و اجرای انواع کانکس های کاربردی و خاص با قابلیت اجرا در محل و ارسال به سراسر کشور خرید و فروش کانکس و کانتینر نو و دست دوم
  آدرس: اصفهان
 • ساخت انواع کانکس طبق سفارش مشتری
  آدرس: دروازه تهران
 • تولیدانواع کانکس و خانه های پیش ساخته،آلاچیق،سردخانه های ثابت و خودرویی
  آدرس: شهرک صنعتی بیدک،نبش صنعت5
 • فروش انواع کانکس و کانتینر و سازهای فلزی ورق و پروفیل
  آدرس: جاده آسیایی
 • ققنوس کانکس خاورمیانه سازنده انواع |کانکس|کاروان|کیوسک|کانکس سیار|کانکس نگهبانی|کانکس مسکونی|کانکس انباری|کانکس ساندویچ پنل|کانکس سرویس بهداشتی|کانکس کارگاهی|کانکس خودپرداز|کانکس بیت کوین|
  آدرس: صادقیه
 • تولید کننده انواع پانلهای دیواری ۳d - یونولیت سقفی-مش سبک و سنگین-شاتکریت
  آدرس: فردوسیه
 • با سلام شرکت تهران کانکس پیشرو در صنعت ساخت خانه های پیش ساخته و کانکس و سوییت های اسکان موقت ساخت بیمارستان صحرایی در سراسر کشور میباشد
  آدرس: مترو خواجه عبدالله

راهنمای خرید و انتخاب انواع مدل های کانکس پیش ساخته

ساختمان سازی از قدیم تا به الان شیوه های اصولی خودش را داشته است. برای ساختن هر سازه ای همان طور که می دانید به زمانی مشخص نیاز است و البته متریال و امکانات متفاوت. امروزه نیاز به سازه هایی مشخص در قسمت هایی از شهر و یا بین شهرها، سبب شده طراحان سازه ای معرفی کنند به نام کانکس پیش ساخته که در ادامه به معرفی آن و کاربردهایش می پردازیم. 

ادامه مطلب

کانکس پیش ساخته چیست؟

همان طور که از نامش مشخص است سازه ای است پیش ساخته، که مطابق با نیاز مشتری و کاربری که قرار است داشته باشد در اندازه های مشخص و متفاوت ساخته و سپس به محل مورد نظر حمل می شود. در حقیقت مهم ترین دلیلی که موجب استفاده از کانکس های پیش ساخته شده است صرفه جویی کردن در زمان ساخت و اجرا و کاهش هزینه های اضافی است.

انواع کانکس پپیش ساخته

کانکس پیش ساخته مسکونی

در مناطقی که امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد و یا ساخت و ساز به زمان زیادی نیاز داشته باشد از این نوع کانکس ها استفاده می شود. طراحی این کانکس ها به صورتی است که همه امکاناتی که در یک منزل مسکونی وجود دارد باید داشته باشند. اگر ابعاد و اندازه کانکس بزرگ باشد آن را به صورت تکه های جدا از هم می سازند و در محل مورد نظر نصب می کنند. خوبی این سازه ها قابلیت جابه جایی شان است که می توان پس از رفع نیاز آن ها را حتی به قیمتی مناسب فروخت و در نتیجه ضرر کم تری متحمل شد.

کانکس پیش ساخته چوبی

نمای داخلی و خارجی این کانکس ها را از چوب می سازند و عموما به دلیلی زیبایی که دارند برای استفاده های مسکونی می باشند. از چوب ترمووود یعنی چوبی که برای این کار آماده شده و تحت عملیات خاص قرار گرفته برای ساختن این کانکس ها استفاده می شود به همین دلیل دارای قیمت تمام شده بیش تری به نسبت دیگر کانکس ها می باشند و استفاده از آن ها کم تر است.

کانکس پیش ساخته اداری

از این کانکس ها استفاده اداری می شود و آن ها را مطابق نیازهایی که در یک اداره وجود دارد طراحی می کنند. کانکس های اداری می توانند سالنی باشند و یا دارای اتاق و آبدارخانه و سرویس بهداشتی. این امکانات بسته به استفاده و کاربری که کانکس خواهد داشت تعریف و طراحی می شوند. مزیت این محصولات این است که می توان در هر جایی آن ها را قرار داد و اداره مورد نظر را ساخت.

کانکس پیش ساخته فروشگاهی

این کانکس ها معمولا دارای اندازه های کوچکی هستند. در سطح شهر نمونه های زیادی از آن ها با کاربری هایی چون دکه روزنامه فروشی، فست فود، کتاب فروشی و ... دیده اید. این کانکس ها معمولا امکانات زیادی ندارند و تنها نقش باجه ای برای قرار دادن اقلام فروشگاهی هستند. عموما امنیت این کانکس ها به دلیل اقلامی که در داخل شان وجود دارد توسط کرکره برقی تامین می شود.

کانکس پیش ساخته ویلایی

این کانکس ها هم در طراحی هایی زیبا شبیه به ویلاها ساخته می شوند و امکانات این کانکس ها هم مانند نمونه های مسکونی است. آشپزخانه،‌ اتاق خواب، ‌سرویس بهداشتی و هر چیز دیگری که یک ساختمان مسکونی نیاز دارد در طراحی این کانکس ها در نظر گرفته شده است. اغلب دارای نما و ظاهر زیبایی هستند.

کانکس پیش ساخته نگهبانی

یکی دیگر از استفاده های مهم کانکس های پیش ساخته برای اتاقک های نگهبانی است این اتاقک ها معمولا اندازه کوچکی به اندازه نشستن یک نفر روی صندلی دارند و امکانات دیگری برای آن ها وجود ندارد مگر در نمونه های خاص که مطابق نیاز مشتریان با امکانات بیش تر طراحی می شوند.

کانکس پیش ساخته سرویس بهداشتی

برای مکان هایی مانند پارک ها و فضای سبز شهری، باغ ها و پروژه های عمرانی که در بین شهر ها در حال اجرا هستند از این محصولات استفاده می شود. می توانند دارای یک سرویس باشند و یا چند سرویس. نمونه هایی که بیش از یک سرویس دارند دارای راهرو می باشند.

کانکس پیش ساخته دست دوم

کانکس ها قایلیت جا به جایی و حمل از جایی به جای دیگر را دارند در نتیجه می شود زمانی که دیگر نیازشان نداریم، به قیمت مناسبی آن ها را بفروشیم. خریدن کانکس های دست دوم هم به صرفه است چون دارای قیمت پایین تری به نسبت نمونه های نو هستند.

قیمت کانکس پیش ساخته

عوامل زیادی بر روی قیمت کانکس پیش ساخته اهمیت دارند. مثلا اول این که جنس کانکس چه چیزی باشد. بین متریال مختلف اختلاف قیمت وجود دارد. مسلما کانکس های چوبی از نمونه های فلزی دارای قیمت بالاتری می باشند. مورد دیگری که بر روی قیمت تاثیر دارد متراژ و ابعاد و اندازه کانکس است. کانکس های بزرگ تر دارای قیمت بیش تری می باشند به همین دلیل حتما باید اندازه را مطابق با نیازی که داریم انتخاب کنیم. امکاناتی که برای کانکس های پیش ساخته تعریف و اجرا می شود از موارد مهم دیگری است که قیمت را جا به جا می کند. کانکس ها می توانند خیلی ساده به صورت اتاقکی کوچک ساخته شوند یا مانند خانه ای با تمام امکانات. هرچه امکانات تعریف شده بیش تر باشند قیمت این محصولات نیز بیش تر خواهد شد.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون