دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

آشنایی با روف تایل

logo
Sakhtemoon
آشنایی با روف تایل

روف تایل پوشش بسیار مناسب و زیبایی برای پوشش سقفهای شیبدار می باشد . از آنجاییکه در حال حاضر محصولات مختلفی با مشخصات فنی متفاوت در بازار موجود است ، نوشتار حاضر سعی بر آن دارد که خوانندگان را با خصوصیات فنی یک روف تایل خوب آشنا سازد تا به هنگام خرید با مشکل مواجه نشوند .


تایل های سقفی بتنی از بهترین و مرغوب ترین نوع ماسه و رنگ مخصوص روف تایل ساخته شده و در تولید آن ها از مدرن ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک استفاده شده است.

مشخصات فنی روف تایل های مناسب برای پوشش سقفهای شیبدار:

1. مقاومت در برابر حوادث طبیعی
طوفان، زلزله، و سقوط اجسام و صدمات ناشی از آن ها، از عوامل تخریب ساختمان ها قلمداد می گردند. روف تایل ها با مقاومت ناشی از جنس آن ها، چیدمان فلس مانند و نیز نحوه نصب دقیق و اتصالات استاندارد و همگون توسط میخ و پیچ، پایداری بسیار بالایی را به ارمغان می آورند.

2 . سازگاری با محیط زیست
عدم استفاده از مواد اولیه مضر مانند آهک، آزبست و فرآیند تولید نوین، باعث تولید محصولاتی سازگار با محیط زیست می شود.

3 . مقاومت دربرابر  بارهای متعارف
سقف های استاندارد باید بتوانند وزن های محیطی را بنا بر شرایط آب و هوایی متفاوت از قبیل وزن برف، سرعت باد و سایر عوامل تخریبی تحمل کنند.

4. محافظت دربرابر رطوبت ناشی از باران
برای جلوگیری از نفوذ رطوبت ناشی از باران، برف و تگرگ، راه کارهایی مانند استفاده از پوشش صنعتی خاص رویه، موسوم به Rooftile Coating ، چیدمان فلس مانند تایل ها در زمان نصب، به همراه ماهیت و ترکیب مواد اولیه بتن وجود دارد.

5. مقاومت دربرابر آتش سوزی، اشعه خورشید و نوسانات دما
به صورت طبیعی نوسانات دما بنا به شرایط آب و هوایی و تغییر فصول، باعث ایجاد تغییراتی در حالت، اندازه و حتی در مواردی از بین رفتن پوشش سقف می گردند. استفاده از مواد اولیه غیرقابل اشتعال و کاملا نسوز می تواند مقاومت محصول را در برابر این نوسانات بالا ببرد.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون
ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای