دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

چند ایده جالب برای دفترکار شما

undefined
Sakhtemoon

اگر در خانه کار می کنید، مرتب بودن میزکار شما مهمترین مساله است و بی شک نیاز به فضای زیادی برای وسایل خود دارید. به علاوه زمانی که میز کارتان مرتب باشد، تمرکز کردن ساده تر می شود، حتی اگر میزکارتان فقط برای یک لپ تاپ و استفاده از اینترنت آن در نظر گرفته شده باشد. مرتب بودن وسایل کمک می کند تا بهتر و راحت تر استراحت کنید. برای شما مجموعه ای از بهترین ایده ها را برای مرتب کردن مدارک، برگه ها و کتاب ها داریم. از طرف دیگر، به شما نشان می دهیم که چگونه فضایی برای دیزاین اتاق خود با عکس ها و وسایل دکوری خود داشته باشید. مهم نیست که دفتر کار شما کوچک است یا بزرگ، چرا که راه حل ها همیشه یکی هستند و این بستگی به نیاز شما دارد. در این مقاله، ایده های زیادی برای مرتب کردن دفتر شما داریم. 


قفسه های اتاق کار
اگر فضای کافی روی زمین ندارید، طبقه تنها راه حل است. بی شک، می توانید یک یا دو آویز به دیوار نصب کنید. حتی قبل از خرید باید محاسبه کنید که به چه وسایلی برای کار و دیزاین اتاق نیاز دارید. وزن وسایلی که می خواهید آویزان کنید هم در نظر بگیرید. غالبا کسی تمایل به آویزان کردن وسایل سنگین به کامیپوتر خود ندارد. 
در مرحله بعد باید استایل و رنگ مورد نظر برای قفسه ها را هم در نظر بگیرید. بهتر است با طرح و استایل اتاقتان برابری کند و یا اینکه کاملا در تضاد باشد. برای این کار از طبقات مشابه تصاویر استفاده کنید و نهایتا باید گفت که هیچکس طرفدار بی نظمی نیست. 


طبقات را نزدیک میز کار نصب کنید تا همه چیز در دسترس باشد. 

طبقات، جای مناسبی برای گلدان هم می باشند و اتاق کاررا سرزنده تر می کنند. 

طبقات رنگی انتخاب کنید تا به محیط بی روح، شادابی و روح ببخشد. 


درطبقات نزدیک سقف ، بهتر است وسایلی را که به ندرت به آن ها نیاز دارید بگذارید. 

طبقات، گزینه عالی هستند. در کنار آنها کمد بلند و کشودار را فراموش نکنید که طرح مناسبی برای مرتب کردن وسایل اتاق کار شماست. 

با استفاده از طبقات، از فضای موجود بهره ببرید. 

ترکیب قفسه و کمد هم امکان پذیر است. 

گل های تازه و شاداب هم روی طبقات قرار دهید. این کار به شما محیط کاری دوست داشتنی می دهد. 

عکسهایتان را هم روی طبقات قرار دهید. 

حتی می توانید بخشی از اتاق را به سادگی به طبقه تبدیل کنید. 

قفسه ها جایی برای پرونده ها، برگه ها و کتاب ها است. 

اگر مایل نیستید چیزی را آویزان کنید، از سبد هم می توانید استفاده کنید. سبد می تواند با موارد زیادی سازگار شود و حتی بخشی از دکوراسیون اتاق شما شود. 

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء