دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

چند شیوه نوین برای دکوراسیون منزل شما با رنگ زرد

undefined
Sakhtemoon
چند شیوه نوین برای دکوراسیون منزل شما با رنگ زرد

رنگ زرد روی دیوارها در کنار رنگ های برگرفته از طبیعت مثل صورتی و سبز، طرحی باور نکردنی و تاثیرگذار ایجاد می کند.کوسنی با رنگ زرد خورشیدی، تکه ای نورانی و روشن، کنار آبی دریایی و خاکستری رنگ می باشد. 

در اتاق دختربچه ها و پسربچه ها، استفاده از رنگ زرد، فضای زیبا و روشنی در کنار تختی طوسی رنگ با فرش زرد ایجاد می کند.

آشپزخانه کلاسیک سیاه و سفید هیچ وقت استایل خود را از دست نمی دهد و طرحی همیشگی است. طراحی روی شیشه، نقطه عطفی ایجاد میکند و رنگی غیرقابل باور به فضای بی روح می بخشد.

استفاده از سبدی چند کاره در سالن منزل می تواند به عنوان فضایی نگه دارنده باشد. رنگ زرد آن به شکل گویی زرد رنگ در فضای اتاق است. 

برای ایجاد گرمایی خاص در اتاق ها، از رنگ های آتشین مثل قرمز و نارنجی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. 

با اینکه کوسن و رومبلی ها انتخابی کلاسیک در ایجاد رنگ های گرم می باشد، از طرف دیگر از نور طبیعی اتاق غافل نشوید. یک لوستر روشن، گویی از نور و روشنایی در اتاق ایجاد می کند.

برای ایجاد نور و روشنایی در حمام سفید رنگ، به شما پیشنهاد می کنیم برای روشویی از رنگ زرد استفاده کنید . همان طور که در تصویر می بینید این کابینت، ستاره ای درخشان در حمام می باشد. 

آیا به تغییرات علاقه مند هستید؟ برای اتاق خواب از رنگ زرد استفاده کنید. دیوار زرد رنگ نمایی زیبا و جلوه ای باشکوهی در دکوراسیون ایجاد می کند. 

در این اتاق خواب رنگارنگ که مورد پسند خانم ها می باشد و تعادل خاصی بین سنت و مدرنیته برقرار کرده است، از رنگ زرد استفاده کنید تا فضایی شاد و آرام بخش ایجاد شود. 

اگر در جستجوی استفاده از این رنگ خورشیدی هستید، یک فرش با رنگ زرد نیز عالی است. چرا که تاثیرقابل توجهی دارد. 

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء