دسته بندی ها

ارسال پیام به اروم آلیاژ

اروم آلیاژ

تولید انواع پروفیل های الومینیوم، صنعتی، اختصاصی و ترمال بریک،رنگ پودری الکترواستاتیک، تولید و مونتاژ درب و پنجره آلومینیومی دوجداره نرمال وترمال بریک،لوور، نمای شیشه ای فریم لس و کرتین وال

درباره اروم آلیاژ

شرکت اروم آلیاژ
شرکت اروم آلیاژ با ۳۷ سال تجربه ( از سال ۱۳۵۹) در ساخت سازه های آلومینیومی در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های برتر تولید کننده انواع پروفیل های الومینیومی صنعتی، اختصاصی، ساختمانی ، ترمال بریک و درب و پنجره های دوجداره الومینیومی طرح ایتالیائی نرمال و ترمال بریک در کشور است. شرکت اروم آلیاژ دارای گواهینامه های ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ و تائیدیه وزارت مسکن و شهرسازی میباشد. شرکت اروم آلیاژ افتخار دارد با تکیه بر آخرین فن آوری های نوین روز طراح و مجری پروژه های عمرانی و مسکونی در سطح کشور باشد.
این مجتمع با در اختیار داشتن پانزده هزارمترمربع وسعت وشش هزارمترمربع سطوح کاملا مجهز کارگاهی، شامل واحد تولید پروفیل های آلومینیوم ، واحد قالب سازی اکستروژن، واحد ساخت و مونتاژ درب و پنجره دوجداره الومینیومی و دو واحد خط رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. واحدهای مختلف این مجتمع تولیدی همواره در تلاشند ضمن طراحی و عرضه پروفیل های آلومینیومی روز و ارتقای کیفی آنها برای مصارف متنوع صنعتی و ساختمانی از حداکثر توان فنی و کاربردی خود استفاده نموده و محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای استانداردهای جهانی تولید و به بازار عرضه نمایند.
محصولات شرکت :
- تولید انواع پروفیل های الومینیوم اختصاصی، صنعتی ، ساختمانی ( ترمال بریک) و رنگ کاری به روش پودری الکترواستاتیک
- تولید و مونتاژ درب و پنجره های آلومینیومی دوجداره با طرح ایتالیائی نرمال و ترمال بریک
- لوور آلومینیومی متحرک و ثابت
- انواع توری ثابت ، بازشو ، لولائی و پلیسه ای
- نمای شیشه ای فرم لس ، کرتین وال و سازه های مختلف آلومینیومی
ارسال دیدگاه در مورد این شرکت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای