دسته بندی ها

کلبه چوبی با چوب فنلاندی

  • قیمت :

    از ۷۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : متر مربع

ویدئو محصول

توضیحات

اجرای تخصصی کلبه چوبی با چوب های فضای باز
مشخصات فنی کلبه چوبی
نوع چوب :
این محصول تماما از چوب کاج زرد با نام لاتین (pine ponderosa ) ساخته شده که به دلیل وجود صمغ کلفان در آوندهای آن کاملا ضد رطوبت و آفت می باشد . به منظور حفط این صمغ در چوب مراحل خشک نمودن تخته ها مطابق با روش خاصی صورت پذیرفته تا مانع از بین رفت این صمغ گردد ، و نیز از آنجا که در این چوب نمی بایست جلوی تنفس تخته ها گرفته شود لذا برای پوشش نهایی آن از هیچ نوع ماده شیمیایی که باعث انسداد منافذ چوب می گردد استفاده نشده و فقط با بکارگیری دو نوع روغن گیاهی ، چوب در برابر عوامل خارجی محافطت می گردد .طول عمر مفید این تخته ها بدون نیاز به رسیدگی خاصی ۵۰ سال به بالا می باشد.
تکنولوژی ساخت به روش stud می باشد که در این روش فریم بندی و کلیه اجزای داخلی و بیرونی این کلبه از چوب بوده و با روش اتصالات بسیار خاص و محاسبات دقیق اجزا به یکدیگر متصل شده و ضخامت دیوارها ، کف و سقف ۱۳ سانتی متر بوده و از ۷ لایه تشکیل شده ( ۵ لایه چوب و ۲ لایه عایق که عایق ها پلاستر فوم با دانسیته مناسب و پشم شیشه است )
در این روش کلبه از نظر حرارتی و برودتی _ صدا و رطوبت عایق می باشد وکلبه ها در برابر شدیدترین لرزش ها و ضربات مقاومت داشته و به معنای واقعی ضد زلزله می باشد .
تاسیسات :
سیستم آب و برق این کلبه ها تو کار بوده که از بهترین و مقاوم ترین مواد موجود و بر اساس نقشه های دقیق ساخته شده که احتمال وجود خرابی و خطر را به حداقل ممکن رسانده است .
نگهداری : به منظور حفظ و نگهداری این کلبه ها نیاز به هیچ عمل خاصی نمی باشد و در صورت نیاز هر ۱۰ سال یک بار پوشش روی چوب ها توسط شرکت سازنده ساب زده شده و تجدید می گردد که در نتیجه چوب ها به حالت اولیه خود برگشت نموده و کاملا نو به نظر خواهد رسید .
در طراحی این کلبه هیچ گونه محدویت ساخت و متراژ وجود نداشته و کلبه های چوبی را بدون نیاز به فونداسیون در ابعاد مختلف و به صورت یک طبقه و دو طبقه می توان تولید نمود .
سازه های تولیدی این شرکت دارای دو سال گارانتی و سه سال وارانتی و قابلیت بیمه شدن را دارا می باشد .

سایر محصولات و خدمات ما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای