دسته بندی ها

نرده میلگردی ویژه شهربازی و زمین بازی کودکان

ویدئو محصول

توضیحات

نرده های نوین حصار با ایجاد محدودیت کامل در دسترسی، گزینه ی مناسبی جهت ایجاد محدودیت کامل در دسترسی، گزینه ی مناسبی جهت ایجاد حفاظ در اطراف زمین های بازی کودکان و یا در شهربازی ها در اطراف دستگاه های متحرک، ایجاد صف و مسیر در حین استفاده از وسایل بازی و یا به عنوان حصار جلوی پرتگاه ها می باشند. این نوع نرده با تکیه بر بافت منحصر به فرد خود و غیرقابل صعود بودن، ظرافت و در عین حال مقاومت و پوشش محافظ مقاوم، گزینه ای برتر جهت ایجاد حصار جداکننده در فضاهای باز شهربازی ها و زمین های بازی کودکان می باشد.
ظرافت و طراحی زیبای نرده های زمین بازی کودکان، بصورت جداره ای امن و قابل رویت در سمت دیگر نرده طراحی شده که فضای قابل امن و ایمن را برای کودکان و والدین ایجاد می کند.
رنگ های جذاب برای کودکان
با توجه به محیط بازی شاد و حضور کودکان رنگهای پیشنهادی برای نرده های شهربازی، از رنگهای سبز RAL۶۰۰۵ ، زرد RAL۱۰۲۱ ، قرمز RAL۳۰۲ ، آبی RAL۵۰۰۵ ، نارنجی RAL ۲۰۰۴ برای پانل ها و پایه ها می توان در نظر گرفت.
نرده های مناسب شهربازی و زمین های بازی کودکان در سبد محصولات نوین حصار:
از رایج ترین نرده های موجود در سبد محصولات نوین حصار جهت محصورسازی زمین های بازی کودکان و شهربازی می توان به نرده های مدل LA، LR، LAW اشاره نمود.
مزیت کاربردی این مدل نرده ها به جهت گل شکل بودن قسمت فوقانی پانل کلاسیک این نرده ها می باشد که دارای ظاهری زیبا و بدون خطر صدمات جسمانی به کودکان می باشد.
همچنین برای محصورسازی اطراف دستگاه های بازی که انواع خطرات برق گرفتگی و صدمات جسمانی را دارند می توان از مدل نرده های نیمه امنیتی و امنیتی مدل Security-L و Security-V جهت کاهش این خطرات استفاده نمود.
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای