دسته بندی ها

درب پارکینگی استنلس استیل و چوب

ویدئو محصول

توضیحات

صنایع فلزی پاتیران با اعتقاد به تولید کالای ایرانی با کیفیت ، کارایی بالا و عمر مفید طولانی اقدام به طراحی و ساخت انواع درب استیل شامل : درب استیل لابی ، درب استیل پارکینگی ،درب استیل ورودی ساختمان و درب استیل مناسب اماکن تجاری نمود.
این گروه همواره متعهد به استفاده از بهترین متریال جهت ساخت انواع درب بوده است . محصولات پاتیران با توجه به زیبایی ، دوام و کیفیت نظر طیف وسیعی از فعالان صنعت ساختمان جلب نموده است
درب های شیشه و استیل : در این نوع درب ها میتوان با ترکیب انواع مختلف شیشه همچون شیشه سکورریت ،شیشه های تراش خورده ، شیشه تزئینی ،شیشه خفته و بلوک شیشه ای با استنلس استیل به طرح های زیبایی دست یافت .
نگهداری و نظافت استنلس استیل :
محصولات ساخته شده از استنلس استیل در مصارف آرشیتیکتی الزاما می بایست مورد نگهداری و نظافت قرار گیرند ، این پروسه شامل سه مرحله می باشد :
۱-نگهداری و نظافت اولیه : این مرحله پس از نصب درب صورت می گیرد که شامل جدا نمودن برچسب های محافظ و زدودن انواع آلودگی همانند مصالح ساختمانی و غیره و پک نمودن درب با استفاده از فوم و نایلون های ضربه گیر.
۲-نظافت در آستانه افتتاح ساختمان : در این مرحله پس از جدا نمودن ضربه گیر ها در صورت امکان درب را با استفاده از آب سبک شستشو دهید و در صورت تمایل از اسپری مخصوص استنلس استیل استفاده نمایید.
۳-نظافت دوره ای : دربهای استنلس استیل می بایست بصورت مستمر (حد اقل ماهیانه دو بار) با استفاده از آب سبک و انواع محلول های شوینده رقیق و فاقد ترکیبات کلریدی قابل شستشو و نظافت می باشد ، شایان به ذکر است اسپری های تمیز کننده استنلس استیل شرایط نگهداری و نظافت را تسهیل می کنند.
درب استنلس استیل ساخته شده ازبهترین متریال ،پروفیل ۳۰۴ تایوان باکیفیت ودوام عالی
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای