دسته بندی ها

ارسال پیام به شرکت بناداران عصر

       
ارسال پیام

شرکت بناداران عصر

شرکت بناداران عصر،نماینده انحصاری شرکت آیکو، پیشرو در فروش و اجرای پوشش سقفهای شیبدار شینگل در ایران می­باشد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ تاکنون به فعالیت در زمینه پوشش سقف های شیبدار پرداخته است.

  • آخرین بروزرسانی : ۹۸/۱۲/۰۸

درباره شرکت بناداران عصر

شرکت بناداران عصرآیکو، نماینده رسمی شرکت آیکو در ایران، پیشرو در فروش و اجرای پوشش سقفهای شیبدار شینگل در ایران می­باشد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ تاکنون به فعالیت در زمینه پوشش سقف های شیبدار پرداخته است.
شرکت آیکو به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین کمپانی تولیدکننده محصولات قیری در سطح جهان است که در سال ۱۹۵۰ در Calgary کانادا تاسیس گردیده و در حال حاضر با بیش از ۳۵ مرکز تولیدی و ۶۰ نمایندگی فروش در سراسر جهان بزرگترین تولید کننده محصولات قیری در دنیا می باشد.
شرکت بناداران عصردر اجرای سیاستهای خود توانسته با تکیه بر دانش فنی، رعایت اصول حرفه ای، مشتری مداری و ارائه خدمات فنی و تخصصی در امر اجرای صحیح و استاندارد پوشش سقف، در طی دوره فعالیت خود بالغ بر ۳۰۰,۰۰۰ مترمربع پوشش سقف اجرا شده را در کارنامه خود به ثبت برساند و از این حیث بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص دهد که این امر با جلب رضایت مشتریان به نحوی مطلوب تحقق یافته است.
ارسال دیدگاه در مورد این شرکت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای