دسته بندی ها

ارسال پیام به شرکت نماسازان مروارید

       
ارسال پیام

شرکت نماسازان مروارید

شرکت نماسازان مروارید (کارخانه آجر و سفال دهدشت ) بزرگترین کارخانه آجر و سفال کشور

  • آخرین بروزرسانی : ۹۷/۱۲/۲۸

درباره شرکت نماسازان مروارید

تولیدات منحصر به فرد این مجموعه بدون استفاده از مواد رنگی و افزودنی، دارای رنگی ثابت، زیبا و تغییر ناپذیر با کیفیت و دوام بسیار عالی میباشد، همچنین با توجه به پایین بودن درصد جذب آب و استحکام و دوام بالا، این تولیدات از زیبایی خیره کننده ای برخوردار هستند. این واحد تولیدی صنعتی مفتخر است، محصولات خود را به صورت اتوماتیک و تمام مکانیزه با کوره پخت تونلی به بازار داخلی و خارجی عرضه نماید و توانسته با کنترل زمان پخت آجر، تنوع رنگی خاصی در محصول نهایی ارائه نماید که این امر باعث متمایز بودن این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه میباشد.
واحد تحقیق و توسعه شرکت نماسازان مروارید از بخشهای کنترل کیفیت، آزمایشگاه و توسعه فن آوری تشکیل شده است و سعی بر آن دارد تا با تمام توان خود، طبق برنامه های مدون و از پیش تعیین شده در راستای تحقق اهداف عالی شرکت گام بر دارد.
ضمنا آزمایشگاه این کارخانه بدلیل بهره گیری از آخرین لوازم و تجهیزات مورد نیاز اداره استاندارد، بعنوان آزمایشگاه همکار مورد تائید اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قرار گرفته است.کارخانه آجر و سفال نماسازان مروارید قادر است با توجه به آنچه گفته شد، کلیه نیازهای مصرف کنندگان را با قبول سفارشات و پیشنهادات تامین نماید، همچنین واحد بازاریابی و فروش شرکت نماسازان مروارید با هدف ایجاد زمینه و توسعه فعالیت در کلیه پروژه های عمرانی و صنعتی آماده اعطای نمایندگی فروش انحصاری و نیز جذب بازاریابان متخصص در این زمینه می باشد.
مدیریت و پرسنل این مجموعه، خود را منحصر به سیستم مدیریت کیفیت دانسته و مشتری مداری را سر لوحه اهداف خود قرار داده اند و با شعار اصلی "رضایتمندی مشتری" آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود میباشند.

محصولات و خدمات شرکت نماسازان مروارید

زمینه های فعالیت شرکت نماسازان مروارید

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب