انتخاب استان و شهر

  ستون قصر طلایی vip

  کفپوش بتنی و واش بتن

  فروشندگان و مجریان کفپوش بتنی

  راهنمای انتخاب کفپوش بتنی و واش بتن


  کفپوش بتنی
  کفپوش بتنی از ترکیب سیمان، چسب بتن، ماسه، آب و بتن ساخته شده است که از مهم ترین عناصر مبلمان شهری به حساب می آید. این نوع کفپوش ها دارای طرح ها و مدل های مختلفی هستند و در مکان های پر تردد و پر ترافیک استفاده می شوند و با هر نوع آب و هوایی سازگاری دارند. به طور نسبی ارزان بوده و اجرای آن آسان است. مقاومت سایشی و فشاری بسیار بالایی دارد، غیر قابل اشتعال بوده ، دوام زیادی در برابر عوامل مخرب از جمله یخ زدگی دارند .
  واش بتن
  واش بتن یکی از انواع کفپوش های بتنی می باشد که از ترکیب بتن، سیمان، سنگ دانه ها و سنگ معدنی و رنگی، چسب بتن و سایر افزودنی های بتن ساخته شده است. دارای طرح ها، نقش ها و رنگ های مختلفی است. بادوام و با کیفیت هستند. به علت وزن بالا، بافت فشرده و یک پارچه بودن آن باعث شده تا میزان جذب آب آن بسیار پایین باشد .
  از واش بتن در کف حیاط، پارکینگ، پیاده روها، محوطه سازی باغ و ویلا، سطح های شیب دار، مناطق سردسیر، فضای پارک و ... استفاده می شود .

  مطالب مفید درباره کفپوش بتنی و واش بتن

  پشتیبانی ساختمون دات کام

  اگر موضوع، محصول ، خدمات، مطلب و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا نکردید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم : ۸۸۳۴۱۵۲۸(۰۲۱) - ۸۸۳۴۱۵۳۴(۰۲۱) - ۸۸۸۲۸۳۳۹(۰۲۱)

  ارسال دیدگاه یا سوال, درباره کفپوش بتنی و واش بتن