دسته بندی موضوعی

کفپوش بتنی و واش بتن

فروشندگان و مجریان کفپوش بتنی

راهنمای انتخاب کفپوش بتنی و واش بتن

کفپوش بتنی
کفپوش بتنی از ترکیب سیمان، چسب بتن، ماسه، آب و بتن ساخته شده است که از مهم ترین عناصر مبلمان شهری به حساب می آید. این نوع کفپوش ها دارای طرح ها و مدل های مختلفی هستند و در مکان های پر تردد و پر ترافیک استفاده می شوند و با هر نوع آب و هوایی سازگاری دارند. به طور نسبی ارازان بوده و اجرای آن آسان است. مقاومت سایشی و فشاری بسیار بالایی دارد، غیر قابل اشتعال بوده ،مقاومت سایش آن بالا می باشد و دوام زیادی در برابر عوامل مخرب از جمله یخ زدگی دارد .
واش بتن
واش بتن یکی از انواع کفپوش های بتنی می باشد که از ترکیب بتن، سیمان، سنگ دانه ها و سنگ معدنی و رنگی، چسب بتن و سایر افزودنی های بتن ساخته شده است. دارای طرح ها، نقش ها و رنگ های مختلفی است. بادوام و با کیفیت است . به علت وزن بالا، بافت فشرده و یک پارچه بودن آن باعث شده تا میزان جذب آب آن بسیار پایین باشد .
از واش بتن در کف حیاط، پارکینگ، پیاده روها، محوطه سازی باغ و ویلا، سطح های شیب دار، مناطق سردسیر، فضای پارک و ... استفاده می شود .

مطالب مفید درباره کفپوش بتنی و واش بتن

  • بتن سخت چیست ؟

    بتن سخت محصولی است با پایه سیمان که از ترکیب مواد سخت معدنی و مصنوعی دانه بندی شده ، مانند کروندوم ، کوارتز، اکسید آلومینیوم ، بیندر پایه سیمانی ، ثاب
  • راهنمای خرید کفپوش واش بتن

    واش بتن محصولی است با پایه بتنی، دارای سطحی برجسته که جهت فضاهای بیرونی، محوطه سازی، پارکها و پیاده روها مورد استفاده قرار می گیرد .