انتخاب استان و شهر

  ستون قصر طلایی vip

  دسته بندی موضوعی

  دستگاه حضور و غیاب

  فروشندگان و مجریان دستگاه حضور و غیاب

  راهنمای انتخاب دستگاه حضور و غیاب

  دستگاه حضور و غیاب
  در حال حاضر انواع متنوعی از دستگاه های حضور و غیاب توسط شرکت های مختلف در بازار ایران عرضه می گردد که تکنولوژی ها و فنآوری های مختلفی را در بر می گیرند.

  انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب
  دستگاه های حضور و غیاب در مدل های مختلفی دارند که از جمله آن میتوان به :
  - دستگاه های حضور و غیاب کارت خوان
  - دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی
  - دستگاه های حضور و غیاب با دوربین هوشمند
  - دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره

  - دستگاه حضور و غیاب با کارت خوان
  این دستگاه ها دارای یک کارت خوان می باشد که اکثرا با کارت های "میفار و کنترل لس" Contact Less و Mifare را شامل می شود. از دستگاه های حضور و غیاب کارت خوان اکثراً برای کنترل عبور خودروهای پارکینگ و تردد و حضور و غیاب افراد استفاده می شود .

  - دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
  انواع بسیار زیادی از دستگاه های حضور و غیاب دارای حسگر اثر انگشتی در بازار وجود دارد که اکثراً سنسورهای نوری را شامل می شوند. این سنسورها نور را به اثر انگشت می تاباند و نور برگشت شده را پویش (Escan) می کنند. البته از جمله معایب این حسگرهای نوری میتوان به عدم شناسایی اثر انگشت های کثیف و شناسایی نکردن اثر انگشت های تقلبی اشاره کرد .
  نسل جدید حسگرهای اثر انگشت حسگرهای پلیمری یا سنسور های LE می باشند. این سنسورها بر اساس بار الکتریکی بدن فعال بوده و بر خلاف حسگرهای نوری قابلیت شناسایی اثر انگشت های معیوب، آلوده و شناسایی اثر انگشت های تقلبی را دارد .

  - دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با دارا بودن دوربین های هوشمند و دوربین های تشخیص چهره افراد از دقیق ترین دستگاه های حضور و غیاب می باشند. طراحی دوربین ها به نوعی بوده که پس از ثبت اثر انگشت تنها در صورتی که فرد در جلوی دوربین بوده و چهره او ثبت شود دستگاه مجوز ورود را به کاربر می دهد. این دستگاه در شرکت ها، موسسات و مراکز با تعدد پرسنل بالا استفاده شده و در جهت تعریف نشدن اثر انگشت مدیران سیستم به جای افراد دیگر بر روی دستگاه ها قرار داده شده اند .

  پشتیبانی ساختمون دات کام

  اگر موضوع، محصول ، خدمات، مطلب و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا نکردید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم : ۸۸۳۴۱۵۲۸(۰۲۱) - ۸۸۳۴۱۵۳۴(۰۲۱) - ۸۸۸۲۸۳۳۹(۰۲۱)

  ارسال دیدگاه یا سوال, درباره دستگاه حضور و غیاب