انتخاب استان و شهر

  ستون قصر طلایی vip

  دسته بندی موضوعی

  کانکس

  فروشندگان و مجریان کانکس

  راهنمای انتخاب کانکس

  کانکس
  کانکس یا اتاق پیش ساخته ، قابلیت جابجایی را دارد و گزینه ای مناسب برای اسکان موقت می باشد و برای شرایط آب و هوایی مختلف کاملا سازگار است . کانکس غالبا از مواد سبک ساخته می شود و در برابر زلزله مقاوم هستند . کانکس مسکونی می تواند سرویس بهداستی ، آشپزخانه ، اتاق خواب یا غیره باشد . کانکس اداری نیز می تواند اتاق کارمندی ، سالن کنفرانس ، اتاق مدیریت باشد .در مواردی نیز استفاده پلیس ها برای نگهبانی می باشد و یا در مواردی انباری مناسب برای محصول کشاورزان و یا انباری مناسب برای محصول کشاورزان و یا انباری بر بام منازل برای استقرار وسایل برق و مخابرات مورد استفاده است . در ساخت و تولید کانکس طرح ها و نقشه های مختلف را باید به کار گرفت . دیوار داخلی کانکس از دیوار کوب با جنس ام دی اف یا پی وی سی پوشیده می شود . کف کانکس را نیز می توان پارکت کرد .

  مواد اولیه در ساخت کانکس :
  مواد اولیه استفاده شده غالبا ورق گالوانیزه و یا ورق آلومنیوم می باشد . ورق گالوانیزه به لحاظ مقاومت بالا در ساخت کانکس استفاده می شود اما در مجموع با توجه به نوع استفاده ، از جنس های مختلف استفاده می شود .
  ورق گالوانیزه
  نمای کامپوزیت
  ورق آلومنیوم
  ام دی اف
  اچ دی اف

  تفاوت کتنکس معمولی با ساندیچ پانل :
  تفاوت در نوع عایق است . در کانکس ساندویچ پانل از عایق پلی اورتان استفاده می شود که عایق حرارتی است و در برابر سرما و گرما و رطوبت کاملا مقاوم می باشد .

  مزایای کانکس
  ü قابلیت جابه جایی و حمل ونقل
  ü قابلیت ساخت در طرح های مختلف برای فراهم سازی اسکان سریع
  ü قابلیت بازیافت مواد به کار رفته
  ü تنوع در مواد اولیه برای نمای داخلی کانکس
  ü مقرون به صرفه بودن کانکس در مقایسه با ساخت و ساز سنتی
  ü محدودیت نداشتن در میزان ارتفاع
  ü ضد زلزله بودن
  ü زیبایی ظاهر و تنوع رنگ
  ü عمر مفید بالا
  ü زمان کم برای ساخت کانکس
  ü پایین بودن قیمت
  ü امکان اجرا در زمین های ناهموار و مناطق صعب العبور

  مطالب مفید درباره کانکس

  پشتیبانی ساختمون دات کام

  اگر موضوع، محصول ، خدمات، مطلب و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا نکردید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم : ۸۸۳۴۱۵۲۸(۰۲۱) - ۸۸۳۴۱۵۳۴(۰۲۱) - ۸۸۸۲۸۳۳۹(۰۲۱)

  ارسال دیدگاه یا سوال, درباره کانکس