انتخاب استان و شهر

  ستون قصر طلایی vip

  پنل شاسی آسانسور

  فروشندگان و مجریان پنل شاسی آسانسور

  راهنمای انتخاب پنل شاسی آسانسور

  پنل شاسی آسانسور

  ‏داخل کابین آسانسور یک پنل دکمه مشاهده می کنیم، که شخص داخل آسانسور توسط دکمه هایی که روی پنل شاسی قرار دارد طبقه ایی را که می خواهد انتخاب می کند. در هر آسانسور به ازای هر طبقه یک شاسی وجود دارد و شاسی داخل به تعداد طبقات میباشد. این شاسی ها تماما قابل برنامه ریزی هستند و برای هر توقف میتوان برنامه ریزی جداگانه ای داشته باشند. شاسی های پنل در دو نوع لمسی و فشاری هستند. شاسی آسانسور دارای سوئیچ و نمایشگر نوری میباشد .وقتی لامپ زیر شاسی روشن می شود به معنای آن است که انتخاب طبقه داخل کابین و شاسی احضار مورد پذیرش قرار گرفته است. لامپ های زیر شاسی معمولا از تعدادی دیود نورانی LED تشکیل شده است. که این دیود ها علاوه بر ظرافت و کارایی که دارند طول عمر و دوام بالایی دارند.
  شاسی بیرون یا شاسی طبقات، به ازای هر طبقه یک شاسی وجود دارد. شاسی طبقه دارای یک شاسی فشاری و یک نمایشگر است که با فلش های بالا و پایین حرکت کابین آسانسور را نمایش می دهد.

  پشتیبانی ساختمون دات کام

  اگر موضوع، محصول ، خدمات، مطلب و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا نکردید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم : ۸۸۳۴۱۵۲۸(۰۲۱) - ۸۸۳۴۱۵۳۴(۰۲۱) - ۸۸۸۲۸۳۳۹(۰۲۱)

  ارسال دیدگاه یا سوال, درباره پنل شاسی آسانسور