دسته بندی ها

فروش انواع عایق حرارتی در استان مازندران

فروشندگان و مجریان عایق حرارتی در استان مازندران

  • مشاوره، تامین و اجرا صفر تا صد زمین تنیس هاردکورت و کلیه کفپوش های ورزشی فضای روباز و داخل سالن و سنگفرش بتنی پرسی
    آدرس: خیابان امام خمینی

انتخاب و بررسی انواع عایق حرارتی در استان مازندران

مصالح ساختمانی، بیش از پیش دارای کارایی ها و کاربردهای جدید و مفیدی هستند. عایق حرارتی نمونه‌ای از این موارد است. عایق حرارتی در ساختمان، به منظور جلوگیری از نفوذ یا خروج هوای سرد و گرم به طرف دیگر، مورد استفاده قرار می‌گیرد. عایق حرارتی، موجب صرفه جویی در انرژی مصرفی برای گرمایش یا سرمایش ساختمان می شود. عایق حرارتی در داخل دیوار، سقف و حتی کف، به کار می رود و پس از اجرا، روی آن نمای بیرون دیوار یا سقف و کف اجرا می شود. کارکرد عایق حرارتی ساده است، عایق‌های حرارتی یا گرما را باز می‌تابانند و یا با ساختار حجیم خود، مانع عبور حرارت می شوند. مواد به کار رفته در نمونه دوم، پشم سنگ یا مواد پلیمری و ... است. این نوع عایق ها، با بافت اسفنجی و سبک خود و دارا بودن میزان بالای هوا در بافتشان، مانعی برای عبور حرارت هستند. این مواد هادی بسیار ضعیفی محسوب می شوند و مانع انتقال گرما به سمت دیگر می شوند.
اگر تصمیم به خرید عایق حرارتی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان مازندران هستید، از بین انواع مختلف عایق، عایق حرارتی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان مازندران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید عایق حرارتی در استان مازندران


عایق حرارتی به صورت عمده به دو نمونه پاششی و رولی تقسیم می شود. ماده مایع عایق پاششی، از طریق دمنده الکتریکی به سطح مورد نظر پاشیده می شود و بلافاصله حجم می‌گیرد، سفت و جامد می شود. این نوع عایق، می‌تواند به خوبی تمامی فضای سطح را بپوشاند. نمونه دیگر، عایق رولی حجیم است که از جنس پشم سنگ می باشد. عایق رولی تابشی نیز از جنس فلزات بازتابنده حرارت است و گرمای دریافتی را برمی گرداند. عایق رولی در متراژ بالا در کارخانه ساخته می شود و در محل اجرا، بنابر اندازه مطلوب، بریده و اجرا می شود. عایق‌های حرارتی می‌توانند دارای ویژگی‌های دیگری، از جمله عایق صوتی و ضد حرارت بودن نیز باشند. عایق‌های پاششی معمولا نیروی متخصص و وسایل اجرایی تخصصی‌تری را می طلبند ولی در نهایت محدودیت های کمتری در سطح اجرا دارند. در مقابل، عایق‌های رولی وسایل خاصی برای اجرا نمی خواهند و تمیز تر از عایق پاششی اجرا می شوند.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان عایق حرارتی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب عایق حرارتی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع عایق با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان مازندران داشته باشید. این که فروشندگان عایق در استان مازندران چه نوع عایق حرارتی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع عایق را در بین فروشندگان شهرهای استان مازندران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره عایق حرارتی