دسته بندی ها

جدول و نرده بتنی در استان مازندران

جستجوی جدول بتنی در استان مازندران نتیجه ای نداشت
جستجوی جدول بتنی در همه استان ها (کل کشور)
    ;

راهنمای انتخاب و بررسی و خرید جدول بتنی در در استان مازندران

راهنمای خرید انواع جدول بتنی در  استان مازندران

جداول بتنی از موارد پرکاربرد در دنیای امروزی هستند. کاربردهای آندر سطح شهر، معابر و حتی موارد غیرعمومی مانند محوطه سازی باغ‌ها و ویلاها را شامل می‌شوند. جداول بتنی به علت ویژگی‌های منحصر به فردشان پرکاربرد هستند. فرم مدولار جدول بتنی در عین مستقل بودن، با در کنار هم قرار گرفتن، نمایی یکپارچه ایجاد می‌کند. مقاومت بالای آن به علت استفاده از بتن برای ساخت آن و تنوع بالای فرم‌های آن، جزو مواردی‌ هستند که موارد کاربرد آن را افزایش داده است. جداول در هر کشور بر اساس استانداردهایهمان کشور ساخته می شود.
کاربردهای جدول بتنی شامل محوطه سازی شهری یا باغ‌ها و ویلاها، فضاسازی عمومی و داخل باغ، برای ساخت آلاچیق، تفرجگاه‌ها، زه‌کشی یا ایجاد جوی آب، جداسازی مسیرهای شهری و یا پیاده‌رو از خیابان و غیره است. 
اگر تصمیم به خرید و نصبجدولرا دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان مازندران هستید،از بین انواعمختلف جدول،جدول بتنی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آندر استان مازندرانموجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید جدول بتنی در استانمازندران
جدول های بتنی نیاز به مقاومت بالایی دارند. شرایطی مانند آب و هوای سرد و یا سیکل های انجماد و یخ زدگی و موارد مشابه، به بتن به کار رفته در جدول بتنی آسیب می‌زند. به منظور کاهش میزان آسیب به جدول بتنی و افزایش مقاومت آن، در ترکیب و نحوه ساخت آن تغییراتی ایجاد می‌شود. جدول بتنی به روش سنتی به صورت قالب گیری بتن ساخته می‌شد و به علت سفت شده بتن به صورت عادی، مقاومت آن برای سیکل های یخ زدگی مناسب نبود و باعث ترک خوردگی، پودر‌شدگی و یا لب پر شدن جدول می شد. در روش تولید کنونی، برای اصلاح این حالت، از روش‌های پرس برای ساخت جدول استفاده می‌شود و بتن پس از ریخته شدن در قالب، به وسیله دستگاه پرس فشرده شده و آب مخلوط بتن به این طریق خارج می شود. با این روش، مقاومت آن در برابر سرما و رطوبت به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. در مواد به کار رفته برای بتن، از روان کننده‌ها و حباب سازها به منظور افزایش مقاومت استفاده می‌شود.
در انتخاب جدول بتنی باید به شرایط محیطی محل مصرف (گرمسیری، سردسیری، رطوبت بالا)، کاربرد جدول بتنی( تزئینی، محوطه سازی، زه‌کشی و ...) ابعاد و همچنین فرم ظاهری آن توجه کرد. جدول بتنی امروزه در ابعاد و اشکال متنوعی تولید می شود.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان جداول بتنیدرج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب جدول بتنی"رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع جدولبا توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان مازندرانداشته باشید.
همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع جدول بتنیرا در بین فروشندگان در استان مازندران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را انجام داد. همچنینمی‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره جدول بتنی

  • روش های ساخت جدول بتنی

    روش های ساخت جدول بتنی

    جداول بتنی یکی از پرکاربردترین قطعات بتنی در امر شهرسازی می باشند. از جداول بتنی معمولا به عنوان جداکننده ب...