دسته بندی ها

ماستیک در استان اصفهان

جستجوی ماستیک در استان اصفهان نتیجه ای نداشت
جستجوی ماستیک در همه استان ها (کل کشور)

ماستیک چیست؟ راهنمای خرید ماستیک در استان اصفهان

راهنمای خرید ماستیک و آشنایی با انواع ماستیک

ماستیک محصولی است که از آن، جهت آب‌بندی و پر کردن درزها و حفره‌ها استفاده می‌شود. ماستیک‌ها بر اساس پایه،دارای انواع مختلفی از جمله؛ پایه قیر گرم، پایه قیر سرد، پلی یورتان، سیلیکون، اکرولیکی و.... هستند.


ماستیک‌ها خاصیت چسبندگی بالایی دارند. از این‌رو می‌توان از آن‌ها برای مصالح مختلف نظیر سنگ، بتن و فلزات استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین انواع ماستیک‌ها، پلی یورتان است.  ماستیک‌ها در برابر عوامل محیطی مقاوم بوده و قابلیت انعطاف بالایی دارند. نحوه اجرای ماستیک‌ها، به دو صورت سرد و گرم است. در حالت گرم، باید به درجه حرارت توجه ویژه داشت و به اندازه‌ای باشد که باعث سوزاندن ماستیک نشود. از ماستیک‌ها می‌توان برای پر کردن درزهای انبساط سازه‌های بتنی، آب‌بندی دور پنجره‌ها، ترمیم ترک‌های آسفالت، درزگیری کف و کاشی‌ها و موارد دیگر استفاده کرد.


اگر تصمیم خرید دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف این محصول، ماستیک با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن دراستان اصفهانموجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید ماستیک در استان اصفهان


ماستیک‌های مختلف، دارای کاربردهای گوناگون هستند. در صنعت ساختمان استفاده از یک لایه ماستیک کناف، پیش از رنگ آمیزی، سبب یکدست شدن سطح شده و از ایجاد سایه جلوگیری می‌کند. جهت پر کردن درزهایی که در بین سنگ‌ها و آجرهای ساختمانی وجود دارد، ماستیک‌های اپوکسی و پلی استر مناسب هستند،زیرا چسبندگی بالایی دارند.با این حال، به دلیل قیمت پایین‌تر پلی استرها، این نوع، کاربرد بیشتری داشته و مرسوم‌تر است. نگران قیمت پایینش هم نباشید؛ چرا که از لحاظ کیفیت نیاز را برآورده می‌کنند.اگر هدف‌تان پر کردن درزهای سطوح بتنی است، استفاده از ماستیک‌های قیری پیشنهاد می‌شود. برای نصب قرنیزها، پارکت‌های چوبی، پنجره‌های UPVC و شیشه‌های دوجداره، می‌توانید از ماستیک‌های اکرلیک استفاده کنید، که علاوه بر داشتن کیفیت بالا، ضد آب می‌باشند. یادتان باشدحتما پیش از استفاده از ماستیک‌ها، باید سطح مورد نظر را کاملا تمیز و از ذرات گرد و غبار پاک کنید.از آن‌جایی‌که کاربردهای انواع ماستیک‌ها مشخص است با دانستن این نکات می‌توانیدبه راحتی ماستیک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب انواع ماستیک


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان ماستیک درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب ماستیک " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهانداشته باشید. این که فروشندگان این محصول در استان اصفهان چه نوعی ماستیک و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع ماستیک را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون