دسته بندی ها

لیست فروشندگان انواع مدل افزودنی بتن در استان اصفهان

فروشندگان و مجریان در استان اصفهان

  • اولین و تخصصی ترین واحد تولید کننده انواع مواد و پوشش های سیلیکاتی و سیلیکونی
    آدرس: شهرک رنگسازان رازی

راهنمای انتخاب, خرید و بررسی افزودنی بتن در استان اصفهان

افزودنی های بتن موادی هستند که در زمان مخلوط کردن بتن به آن اضافه می شوند جهت بهبود بخشیدن به برخی خواص بتن، افزودنی ها خواصی نظیر زمان گیرش، مقاومت های فشاری و کششی بتن را تحت تاثیر قرار می دهند. زمانی استفاده از مواد افزودنی به بتن با موفقیت همراه خواهد بود که روش های مناسب برای بچینگ و بتن ریزی انتخاب شده باشد. افزودنی های بتن را در دو دسته شیمیایی و معدنی تقسیم بندی می کنند. استفاده از افزودنی های بتن مناسب علاوه بر این که خواص بتن را بهبود می بخشد موجب می شود هزنیه تمام شده ساخت بتن هم تقلیل یابد و در نتیجه فرایند مقرون به صرفه شود.

اگر تصمیم به استفاده از افزودنی بتن را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف افزودنی بتن، افزودنی بتن با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان اصفهان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید افزودنی بتن در استان اصفهان

مواردی که باید هنگام استفاده از افزودنی های بتن در نظر داشت و به آن ها توجه کرد

معمولا بیشتر افزودنی ها به این صورت هستند که هنگام استفاده از آن ها بیش از یک خاصیت بتن تحت تاثیر قرار می گیرد و ممکن است همراه با اثر مثبتی که دارند اثر مخرب هم داشته باشند. به همین دلیل باید افزودنی ها را دقیقا مطابق با استاندارد های ملی و آیین نامه های معتبر بین المللی و با نظر های کارشناسی انتخاب کرد.

گاهی استفاده از افزودنی های بتن نیازمند این است که در طراحی اختلاط بتن اصلاحاتی صورت پذیرد. مثلا تغییراتی در نوع سیمان و یا اندازه مورد استفاده، تغییراتی در دانه بندی سنگدانه و یا حتی نوع آن و یا اصلاح کردن نسبت اختلاط.

عواملی نظیر دما و رطوبت می توانند بر عملکرد افزودنی های بتن تاثیر گذار باشند. مثلا ممکن است عملکرد یک افزودنی در دما های خیلی بالا و یا خیلی پایین کاملا تغییر کند. به همین دلیل باید حتما هر افزودنی را در شرایط محیطی خاص خودش به بتن اضافه کرد تا بتوان تاثیر آن را به درستی اعمال کرد.

نحوه افزودن مواد افزودنی به بتن و زمانی که این عمل انجام می گیرد هم از مواردی است که باید برای انجام این فرایند به آن توجه داشت.

اگر بخواهیم از چند افزودنی در بتن استفاده کنیم حتما بایستی تاثیرات متقابل آن ها بر یکدیگر در نظر گرفته شود که استفاده از یک نوع خاص، عملکرد دیگری را تحت تاثیر قرار ندهد و باعث شود که در نهایت به نتیجه درست نرسیم.

پیش از استفاده از هر افزودنی باید ارزیابی های اقتصادی روی آن صورت گیرد. و در این ارزیابی ها علاوه بر قیمت افزودنی ها و میزان مورد نیاز آن باید به هزینه های حمل، نگهداری و غیره هم توجه کرد. با توجه به این که همواره هدف ما بالاترین کارایی در مقابل صرف هزینه ای کمتر می باشد بررسی های اولیه خیلی تاثیر مهمی بر تصمیم گیری ها خواهند داشت.

هنگام ارزیابی مواد افزودنی بتن از لحاظ کیفیت علاوه بر این که به یکنواختی ظاهر آن ها توجه می شود حتما در نظر داشته باشید که باید عملکرد یکنواختی هم بر بتن داشته باشند.

انواع افزودنی های بتن کدامند؟

1- افزودنی کندگیر کننده بتن

2- افزودنی بتن حباب ساز

3- افزودنی بتن روان کننده

4- افزودنی بتن زودگیر کننده یا شتاب دهنده

5- مواد افزودنی کاهش انقباض

6- فوق روان کننده های بتن

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان افزودنی بتن درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب افزودنی بتن " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع افزودنی بتن با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در استان اصفهان چه نوعی افزودنی بتن و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع افزودنی بتن را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره افزودنی بتن